Zamknij

Czołowe zderzenie dwóch busów na Jagiellońskiej w Legionowie. Jedna osoba trafiła do szpitala

09:19, 25.04.2022 | Redakcja
Skomentuj Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie
REKLAMA

W poniedziałek (25.04) około godz. 6:30 na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Al. 3-go Maja w Legionowie doszło do czołowego zderzenia dwóch busów, w wyniku którego jeden z pojazdów wpadł na przydrożne drzewo. W zdarzeniu jedna osoba odniosła obrażenia i została odwieziona do szpitala.

- Legionowscy policjanci zgłoszenie o zderzeniu busów otrzymali o godz. 6:35 - informuje rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, podkom. Justyna Stopińska.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze stwierdzili, że do zderzenia pojazdów doszło z powodu nieuwagi kierującego mercedesem, 22-letniego mężczyzny. Nie ustąpił on pierwszeństwa busowi marki renault, którym kierował 30-latek. 

Po zderzeniu pojazdów jeden z nich - bus marki renault wpadł na przydrożne drzewo. 

- W wyniku zderzenia jedna osoba doznała urazu głowy i została przewieziona do szpitala - informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, mł. bryg. Łukasz Szulborski. Rzecznik legionowskich strażaków dodaje, że w sumie, w obu pojazdach, znajdowało się 5 osób.

Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję drogową i ukarali mandatem winnego jej spowodowania 22-letniego kierującego mercedesem.

Na miejscu swoje czynności prowadziły: policja, zespół ratownictwa medycznego oraz strażacy z JRG Legionowo i OSP Legionowo.

Działania służb ratunkowych trwały niespełna 2 godziny.

W tym czasie ruch na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Al. 3-go Maja był zablokowany.

 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%