Zamknij
REKLAMA

Czy feromony zwiększają szansę na udaną randkę? Oczywiście!

06.31, 06.10.2020 Aktualizacja: 16.41, 06.10.2020
Skomentuj

Niegdyś uważano, że ktoś, kto posiada zdolność skutecznej manipulacji uczuciami, emocjami i wrażeniami z pewnością związany jest z praktykowaniem magii. Kobiety, które na potrzeby własne, przede wszystkim jednak ku powszechnej uciesze wytwarzały rozmaite, aromatyczne eliksiry, mające jakoby służyć wzmocnieniu bodźców sensu- i seksualnych uznawano wówczas za wiedźmy. Mężczyzn zaś, o ich przygotowanie, a tym bardziej wykorzystywanie nawet nie podejrzewano. Dawne i skądinąd dziwne to były czasy.Od tamtej pory zmieniło się niemalże wszystko. Cudownych, miłosnych eliksirów nikt tak już nie nazywa, choć nadal otacza je aura tajemniczości. W często niepozornych wybitnie eleganckich flakonach, dostępne są najznakomitsze, uwodzicielskie perfumy damskie i męskie - afrodyzjaki, które pozwalają opanować umysł, usidlić zmysły i rozpalić cielesność. Dawne wierzenia okazały się czymś więcej niż czczymi marzeniami o ujarzmieniu pożądania - stały się naszą codziennością. A wszystko to dzięki niepowtarzalnym zapachom, które nie dają się poskromić. Tak ekstremalnie efektowne, naturalne zarazem, tak bardzo nam bliskie - po prostu robią swoje.

Najprawdziwszy zapach namiętności


Uwodzicielska woń, której od zarania dziejów przypisuje się cudowne oddziaływanie na ciało, emocjonalność i ludzką namiętność to potężne narzędzie, osobista broń, która potrafi zdziałać cuda. Jednakże warto wiedzieć, jak się nią posługiwać, by osiągnąć pożądane efekty. Odpowiednio dobrany zapach, najlepiej z domieszką naturalnych, uwodzicielskich feromonów ma uszlachetniać osobowość człowieka, podkreślać jego wyjątkowe aspekty skupiając całą uwagę wszechświata. Uwodząc zapachem do tego przecież dążymy - by choć na chwilę stać się epicentrum damskich i męskich westchnień.

Jednak, czy sięgając po feromony, rzeczywiście zapewnimy sobie naprawdę udaną randkę? Czy stawiając wszystko na jedną kartę i sięgając po uwodzicielskie perfumy z domieszką feromonów, staniemy się upragnionym obiektem pożądania? Co do tego nie ma wątpliwości. Substancje te, niezależnie czy naturalne, czy wytworzone syntetycznie, oddziałując podświadomie na układ nerwowy zarówno kobiet, jak i mężczyzn są bowiem niekwestionowanym atrybutem naszej seksualności, jednocześnie przyczyną i dowodem ponadprzeciętnej atrakcyjności, a także najskuteczniejszym źródłem pobudzenia libido.

Od zapachowego doznania do seksualnej satysfakcji


Przez tysiąclecia nic w tej materii nie uległo zmianie - miłością wciąż rządzą zapachy, naturalnie pierwotne bodźce. Jednakże uwodzicielskie perfumy damskie, niezwykle intensywne i dominujące skutecznie zagłuszają woń naturalnie wytwarzaną przez organizm. W ten sam sposób działają perfumy męskie, które uwodzą, jednakże tylko w wybranych przypadkach. Istotą oddziaływania na płeć przeciwną nie są bowiem uwielbiane i pożądane mieszanki nut zapachowych, a to, czego zwykle nie da się wyczuć - feromony w najczystszym wydaniu.

Przełomowym produktem na rynku zapachów, mających na celu podnieść samoocenę, sprawić, że atrakcyjność dla płci przeciwnej stanie się namacalna i dyskretnie podkręcić atmosferę już na początku znajomości są perfumy z feromonami Pherostrong. Zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej kuszą one zapachami kwiatowymi, owocowymi oraz drzewnymi i zwierzęcymi. Idealnie zachowany balans pomiędzy subtelnymi nutami i zapachami surowymi, szorstkimi, a tym samym niezwykle autentycznymi oraz dodatek najbardziej pierwotnych feromonów.

I choć w świecie zapachów brakuje obiektywizmu, bo ich odczuwanie jest równie indywidualne, niekiedy nawet intymne, jak zdolność odczuwania najsilniejszych emocji, prawdziwie uwodzicielskie perfumy damskie i męskie skupiają w sobie słodycz, ciepło i ekscytujący naturalizm. Sprawiają, że w ślad za osobą, podąża ekstremalne wrażenie, nieuniknione pragnienie poznania, chęć zbliżenia. Francuzi mają na to nawet swoje własne określenie. "Sillage" - aromatyczny ślad.

Feromonalna magia uwodzenia - perfumy, które zapewnią niepowtarzalne doznania


Pragnąc spędzić niezapomniane chwile w wymarzonym towarzystwie warto sięgnąć po odrobinę "magii", tak jak czyniono to przed laty. Wówczas udawano się do oddalonego nawet o dziesiątki kilometrów domostwa w samym środku gęstych borów, gdzie cudaczna kobieta warzyła niezwyczajne eliksiry w potężnym kotle nad nigdy niegasnącym paleniskiem. Dziś wystarczy wejść do Świata Doznań, by wybrać najpiękniejszą kompozycję afrodyzjaków, które rządzą uczuciami.

Miłość od pierwszego zapachu brzmi nieprawdopodobnie...? Warto to jednak sprawdzić, tylko dajmy sobie go poczuć. Potraktujmy zapach jak wyjątkową, gładką w dotyku satynową wstęgę, ściśle oplatającą uroczy upominek. Nawet na długo po jego rozpakowaniu wstążka i jej niezwykły zapach wciąż przypominać nam będą te niepowtarzalne, spędzone wspólnie chwile.

Planujesz wyjątkowe spotkanie? Stwórz z pomocą uwodzicielskich perfum z feromonami prawdziwie intymną przystań dla Waszej relacji, zawsze tam i zawsze wtedy, gdy jej zapragniecie. Potrzeba tak niewiele, by być jeszcze bliżej.

/xn--w-pherostrong-vrc.pl/

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%