Zamknij
REKLAMA

Warsztaty Coffeinowe. Nowe otwarcie Cukierni Sowa

06.10, 20.10.2022 Materiał partnera
Skomentuj Cukiernia Sowa w Legionowie. Fot. mat. prasowe

Mieszcząca się przy ul. Piłsudskiego 28 legionowska Cukiernia Sowa jest doskonale znana mieszkańcom miasta i nie tylko im. Szeroki asortyment oferowanych produktów i co najważniejsze ich doskonała jakość sprawiły, że legionowianie polubili to miejsce. Po 8 latach istnienia pora jednak na zmiany - cukiernia modyfikuje swój wystrój. Będzie bardziej przytulnie i zarazem nowocześnie. Oficjalna premiera nowego wystroju wnętrza Cukierni Sowa odbędzie się już w tym miesiącu. Jakie atrakcje przewidziano?

Właśnie mija 8 lat, od kiedy Cukiernia Sowa zagościła na legionowskim rynku słodkości. Od początku Klienci, głównie mieszkańcy Legionowa, chwalili sobie szeroki asortyment oferowanych przez nią produktów oraz ich wysoką jakość. Uwadze legionowian nie umknęło również to, że można się tam było napić aromatycznej kawy. Jej unikalny smak wynika natomiast z faktu, że cukiernia ma własną, niedostępną nigdzie indziej i wypalaną we własnej palarni mieszankę kawy.

Właściciele cukierni nie spoczęli jednak na laurach i sukcesywnie rozwijają lokal i to w kilku kierunkach.

Przede wszystkim Klient

Od samego początku swojego istnienia Cukiernia Sowa przyzwyczaiła swoich Klientów do obsługi na najwyższym poziomie. 

- Mamy ten sam, bardzo dobry i profesjonalny zespół, któremu naprawdę zależy na tym, aby Klienci byli zadowoleni.

- przyznają właściciele Cukierni Sowa.

Po wybuchu wojny w Ukrainie, kiedy do lokalu zaczęli przychodzić uchodźcy, cukiernia zatrudniła ekspedientkę z tego kraju. Wszystko po to, by przezwyciężyć trudności komunikacyjne z Klientami nie potrafiącymi porozumiewać się w języku polskim.

Nowe wnętrze wprawi w dobry nastrój

Po ośmiu latach przyszła pora również na wizualne zmiany. Wnętrze legionowskiej Cukierni Sowa jest teraz bardziej przytulne. Wszystko dzięki różnym odcieniom brązu, które komponują się z elementami wyposażenia. Nie zabrakło także nastrojowego oświetlenia oraz odpowiedniego nagłośnienia. Z głośników rozbrzmiewa doskonale komponująca się z kawą muzyka - Chillout i Smooth Jazz.

Dodatkowo w cukierni zostało wygospodarowane i oddzielone od reszty kawiarni miejsce na drewniany stół, przy którym może usiąść 8 osób. Można zatem w zaciszu kawiarni zorganizować kameralną uroczystość. Dodatkowego uroku tego miejsca dodają powieszone na ścianie obrazy, kwietnik umieszczony pod oknem oraz zwisające nad stołem, emitujące przyjemne światło lampy w klasycznym stylu.

Atrakcje na “nowe otwarcie”

Oficjalna premiera nowego wystroju wnętrza Cukierni Sowa w Legionowie odbędzie się w czwartek, 27 października. Tego dnia na Klientów czekać będzie wiele atrakcji dodatkowych.

Od godz. 12:00 zaplanowano Warsztaty Coffeinowe - te odbędą się w dwóch turach: 12:00-15:00 i 16.00-19:00. Na warsztatach, pod okiem baristów, będzie można samemu przygotować swoją ulubioną kawę. Przy okazji nie zabraknie też opowieści i różnych ciekawostek dotyczących kawy. 

Na własne atrakcje będą mogli liczyć również najmłodsi. Specjalnie dla nich zostaną zorganizowane zajęcia malowania kawą i herbatą. Tak, to nie pomyłka – malowania kawą i herbatą!

Będzie także pyszna niespodzianka, jak na cukiernię przystało. Organizatorzy zapewniają bowiem, że każdy z uczestników Warsztatów Coffeinowych otrzyma słodki upominek.

Zapraszamy!

Cukiernia Sowa
ul. Józefa Piłsudskiego 28 (wejście od ul. Sowińskiego)
Legionowo

[FOTORELACJA_LISTA]2169[/FOTORELACJA_LISTA]

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%