Zamknij
REKLAMA

Hurtownia odzieży BHP – wszystko dla bezpieczeństwa i komfortu pracy

09:58, 28.06.2022 | .
Skomentuj fot. unsplash.com

Komfort pracy to jednocześnie większa jej wydajność. Bezpieczeństwo zaś to wymóg, którego pracodawcy muszą przestrzegać. Między innymi zapewniając swoim pracownikom odpowiednią odzież. 

Praca to często różne warunki jej wykonywania. Odpowiednia odzież – czy to ochronna, czy BHP – ma za zadanie wyeliminować szkodliwy czy destrukcyjny ich wpływ na pracownika. Zapewnienie takich ubrań to obowiązek każdego pracodawcy. Hurtownia odzieży BHP, roboczej oraz różnych akcesoriów to profesjonalne zaopatrzenie dla różnych zawodów. Warto przyjrzeć się takiej ofercie nie tylko ze względu na atrakcyjne ceny, ale i jakość oferowanych produktów. 

Odzież ochronna BHP i odzież robocza – różnice

Odzież ochronna BHP i odzież robocza to terminy, które często są używane wymiennie. Jednak między tymi typami ubrań istnieją zasadnicze różnice. Przede wszystkim odzież ochronna BHP ma chronić zdrowie pracownika przed różnymi szkodliwymi czynnikami wynikającymi ze specyfiki pracy. Należą do nich m.in.: wysoka temperatura, opary, niska temperatura, zagrożenia mechaniczne, pyły czy substancje żrące. Po prostu bez tych ubrań bezpieczne wykonywanie pracy byłoby niemożliwe. Dlatego też taka odzież i tego typu akcesoria muszą mieć odpowiednie atesty, a więc powinny być kupowane ze sprawdzonego źródła. Z kolei odzież robocza nie musi posiadać tego typu atestów – co nie znaczy, że nie musi być dobrej jakości – a jej zadanie to ochrona prywatnych ubrań pracownika przed zniszczeniem. I w jednym, i drugim przypadku takie ubranie powinno być funkcjonalne i zapewniać pracownikom wygodę. Pewne źródło tego typu odzienia to gwarancja najwyższej jakości.

Hurtownia odzieży BHP – szeroki asortyment

Hurtownia odzieży BHP to szeroka oferta obejmująca asortyment różnego typu – przystosowany do konkretnych profesji. Odzież ochronna BHP i robocza to również podział jej na poszczególne pory roku czy płeć. Oprócz spodni, kurtek, butów roboczych znajdziemy tu także różnego rodzaju akcesoria ochronne. Należą do nich np.: okulary, maseczki, rękawice robocze skórzane, kaski, szelki zabezpieczające, nakolanniki, paski czy torby na narzędzia. To także różnego rodzaju pasty i płyny do konserwacji tego typu odzieży, akcesoriów i obuwia. Dzięki odpowiedniej konserwacji będzie ona jej użytkownikom służyła jeszcze dłużej. Hurtownia Magros BHP to gwarancja dobrej inwestycji. Wysokiej jakości odzież będzie przez długi czas chroniła zdrowie pracowników, a to przełoży się na efektywność wykonywanych zadań.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%