Zamknij

Wakacje w mieście? Postaw na półkolonie z robotami i innymi atrakcjami!

06:39, 22.06.2022 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Czerwiec to czas, kiedy planujemy urlopy wakacyjne. Jak zaplanować wakacje dla dzieci, gdy mają 2 miesiące wolnego, a my zaledwie parę tygodni? Możliwości jest kilka. Na pewno wspólne wakacje, kolonie lub wyjazd do dziadków… Co jednak, gdy te opcje są niewystarczające? Jedną z możliwości są półkolonie, czyli tzw. Lato w mieście, gdzie dzieci mogą spędzać kreatywnie czas podczas gdy my pracujemy.

Ciekawą ofertą dostępną w mieście Legionowo są półkolonie TwojRobot.pl z robotami, minecraftem i zajęciami sportowymi. Dostępne są dwa terminy 04-08 lipca oraz 22-26 sierpnia. Cena regularna to 950 zł, ale przy zapisach do 29 czerwca obowiązuje PROMOCYJNA CENA – 830 zł. Więcej informacji https://twojrobot.pl/kursy/polkolonie/

Co znajduje się w programie półkolonii TwojRobot.pl dla dzieci w Legionowie?

· kursy z robotyki i nowych technologii (w tym programowanie),
· zajęcia sportowe i animacje,
· tworzenie treści i filmików w stylu Tik-Tok,
· warsztaty w świecie MINECRAFT,
· graficzne warsztaty i dla starszych dzieci warsztaty z tworzenia stron internetowych.

Ponadto w ofercie:
· wyżywienie (obiad + słodka przekąska),
· 2 grupy wiekowe (5-8 oraz 9-14 lat - zajęcia dopasowane do grup wiekowych),
· grupy max. 12-14 osobowe.

Jak wygląda plan tygodnia i dzień podczas wakacji 2022?

· Kreatywnie, bezpiecznie, aktywnie i z szeregiem atrakcji! Uczestnicy podczas półkolonii nie będą się nudzić!
· rozpoczynamy od zajęć z budowania i programowania robotów. Pierwszego dnia zbudujemy roboty w świecie Minecraft! Każdy zespół będzie miał za zadanie zbudować robo-transporter, którego zadaniem będzie zebrać jak najwięcej surowców!
· czas na grafikę komputerową, gdzie dzieci uczą się tworzyć własne grafiki lub mamy warsztaty w świecie Minecraft- w zależności od danego dnia i wieku dzieci.
· W przerwie pomiędzy blokami dzieci zapraszamy na obiad serwowany przez firmę cateringową.
· po obiedzie czas się rozruszać w stylu zabaw szpiegowskich! Zabawa trwa 2 godziny, gdzie dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu.
· ostatni blok warsztatów to blok Tik-tokowy! Dzieci uczą się, jak tworzyć kreatywne filmiki i treści, w jaki sposób pokazać np. zbudowane konstrukcje z LEGO! Poznają triki tiktokerów.
· niespodzianka w postaci słodkiej przekąski

Dlaczego warto?

Zależy nam na tym, aby dzieci nie tylko wiele się nauczyły, ale też aby spędziły czas na świeżym powietrzu. Dlatego poza blokiem robotyczno-komputerowym oferujemy blok sportowo-animacyjny.

Co istotne nasze półkolonie przeznaczone są zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek, które także lubią programowanie i zabawy filmowe. Ponadto półkolonie przygotowane są dla 2 grup wiekowych. Chcemy aby każdy mógł fajnie spędzić wakacje.

Grupa młodsza i starsza ma te same warsztaty, natomiast różni je poziom trudności. Dzieci młodsze programują przeważnie na tabletach i w języku scratch, a dzieci starsze na komputerach i w języku python.

Dodatkowo różnicujemy poziom trudności pozostałych zajęć. Grupa młodsza ma więcej zajęć konstrukcyjnych, a grupa starsza komputerowych.

Cena i terminy półkolonii w Legionowie:

W Legionowie półkolonie letnie odbędą się w dwóch terminach: 04-08 lipca oraz 22-26 sierpnia

Regularna cena półkolonii letnich to 950 zł, natomiast do 29 czerwca obowiązuje PROMOCYJNA CENA – 830 zł.

Dodatkowo mamy stałą promocję przy zapisie grupowym! Każda osoba zapisana z kolegą/ koleżanką/rodzeństwem dostaje zniżkę – 50zł na nasze półkolonie.

Gdzie można się zapisać – lato w mieście Legionowo?

Można tego dokonać telefoniczne pod numerem 660 411 116  lub wejść na stronę półkolonii - https://twojrobot.pl/kursy/polkolonie/

Zapraszamy na nasze robotyczne lato w Legionowie z TwojRobot.pl!

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%