Zamknij

Pracownik obsługi monitoringu - oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych z

Nr oferty: StPr/24/0191Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: 1. Obserwowanie zdarzeń na terenie objętym monitoringiem, 2. Obsługiwanie urządzeń monitoringu łączności, 3. Powiadamianie dyżurnego Policji lub Straży Miejskiej o zdarzeniach wymagających ich interwencji, 4. Prowadzenie dokumentacji znajdującej się na stanowisku obsługi monitoringu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania pożądane
    • wyższe (w tym licencjat)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazow
      Osoba do kontaktu: Natalia Kaznowska
      Numer telefonu: 227640316
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Zaopatrzenie w artykuły żywnościowe. Przyjmowanie od dostawców towaru. Planowanie jadłospisów. Pełnienie nadzoru nad prawidłowym funkcjonowaniem kuchni oraz prawidłowym porcjowaniem posiłków przez personel obsługowy. Przestrzeganie zasad HACCP. Systematyczne prowadzenie karty kontroli. Zakup środków czystości na potrzeby kuchni. Składanie do księgowości miesięcznych zestawień. Umożliwienie komisji spisu z natury artykułów żywnościowych znajdujących się w magazynach. Odbieranie faktur VAT za zakupione surowce i produkty spożywcze oraz prowadzenie rejestru faktur. Naliczenie odpłatności za pobyt w przedszkolu oraz ustawowych odsetek. Dokonywanie odpisu dzieci nieobecnych. Weryfikacja wyciągów bankowych. Tworzenie wykazów rodziców zalegających z odpłatnościami, wysyłanie upomnień itp.
      StPr/24/0250
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 5 390,4 PLN

      - kontakt z obecnymi i potencjalnie nowymi klientami firmy, - przyjmowanie i wydawanie klientom przygotowanych towarów.
      StPr/24/0254
      data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      - przyjmowanie interesantów i udzielanie informcji, - prowadzenie dziennika korespondencji, - archiwizowanie dokumentów.
      StPr/24/0251

      Wykorzystywanie stylizacji paznokci, obsługa klienta, dbanie o czystość stanowiska, zapisywanie klientek, porady dotyczące dbania o paznokcie.
      StPr/24/0248
      data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      1) współpraca z Zarządcą nieruchomości, związana z koordynowaniem zapewnienia sprawności techniczno-eksploatacyjnej budynku i urządzeń terenowych, 2) współpraca i dokonywanie rozliczeń finansowych z Głównym Księgowym, 3) zarządzanie i kontrola pracy pracowników obsługi, podległych bezpośrednio kierownikowi gospodarczemu, 4) ewidencjonowanie wyposażenia i pomocy dydaktycznych w księgach inwentarzowych, 5) zaopatrywanie szkoły w materiały, sprzęt i urządzenia w porozumieniu z Dyrektorem Szkoły i Głównym Księgowym, 6) przygotowywanie dokumentacji przetargowej oraz przeprowadzanie przetargów, 7)prowadzenie książki kontroli i zaleceń Sanepidu, 8)prowadzenie dokumentacji dotyczącej kontroli stanu bezpieczeństwa pożarowego oraz BHP budynku szkoły, 9) prowadzenie kompleksowej dokumentacji związanej z zajmowanym stanowiskiem, 10)opracowanie planu remontów budynku szkoły i jego realizacja, 11) wykonywanie innych zadań zleconych przez Dyrektora Szkoły.
      StPr/24/0249
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
      wynagrodzenie od od 4 888,89 PLN

      Dbanie o zamówienia i kuchnie, gotowanie potraw nepalskich indyjskie sprawdzanie sosów, sałatek, mięs.
      StPr/24/0246
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      Pomoc szefowi kuchni w przygotowywaniu potraw, krojeniu warzyw, przygotowaniu sprzątaniu kuchni
      StPr/24/0247
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Współpraca z nauczycielami oraz personelem zatrudnionym w szkole, utrzymywanie w bieżącej czystości przydzielonego rejonu sprzątania, realizowanie innych zadań zleconych przez dyrektora. Prace porządkowe na terenie Placówki w godzinach 11:00-19:00.
      StPr/24/0242
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      - porządkowanie i archiwizowanie dokumentów, - bezpośrednia obsługa klienta, - obsługa urządzeń biurowych.
      StPr/24/0241

      Cel stanowiska: zapewnienie porządku, czystości oraz estetyki w obiektach Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Zadania podstawowe: 1) utrzymanie porządku i czystości w obiektach jednostki zlokalizowanych w Legionowie; 2) dbałość o estetykę obiektów; Zadania dodatkowe: 1) przygotowanie terenu, obiektów i sprzętu kwaterunkowego na potrzeby uroczystości i imprez organizowanych przez jednostkę. Praca w godzinach: 6.00-14.00/12.00-20.00.
      StPr/24/0236
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 320,11 PLN