Zamknij

Opiekun dzieci na przejściach dla pieszych

Nr oferty: StPr/22/0555Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Jagiellońska 67, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Przeprowadzanie dzieci przez jezdnię w drodze do i ze szkoły. Dbanie o bezpieczeństwo dzieci na przejściu przez ulicę.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Zawód:
    • Intendent (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Wymagania pożądane
      • wyższe (w tym licencjat)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: umiejętności: zarządzanie zespołem, znajomość programu ,,Progman-stołówka''.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Legionowie
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Jagiellońska 67, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Joanna Protasiewicz
        Numer telefonu: 227742754
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7.30-15.30
        Pieczenie i dekorowanie ciast, ciastek, deserów oraz utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
        StPr/22/0623
        data rozpoczęcia pracy od 05.10.2022
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN

        Przyjmowanie dokumentów. Wpisywanie i opisywanie dokumentów. Praca z programami księgowymi. Kadry i płace. Obsługa i kontakt z klientem.
        StPr/22/0625
        data rozpoczęcia pracy od 03.10.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Instalacje elektroenergetyczne, oświetlenie uliczne, zasilanie budynków, złącza kablowe itp.
        StPr/22/0615
        wynagrodzenie od od 6 000 do 8 500 PLN

        spawanie balkonów, balustrad itp. Spawanie tzw. stali czarnej.
        StPr/22/12139
        data rozpoczęcia pracy od 28.09.2022
        wynagrodzenie od od 25 PLN

        Przygotowywanie ofert, dokumentów handlowych, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z klientami zagranicznymi i krajowymi, analiza rynku, zbieranie ofert zakupowych, opracowywanie zamówień, sporządzanie analiz, kontrola zapasów, prowadzenie korespondencji.
        StPr/22/0613
        wynagrodzenie od od 5 384 PLN

        Wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych urządzeń elektroenergetycznych i AKPiA na terenie ciepłowni i sieci OSDn. Wykonywanie operacji związanych z montażęm, demontażem, kontrolą działania i regulacją urządzeń elektroenergetycznych i AKPiA. Regulacja urządzeń AKPiA. Prowadzenie ruchu na rozdzielniach i podstacjach w ramach sieci OSDn.
        StPr/22/0609
        data rozpoczęcia pracy od 01.11.2022
        wynagrodzenie od od 4 000 do 4 500 PLN

        Ręczne grawerowanie szkła artystycznego.
        StPr/22/0610
        wynagrodzenie od od 3 300 PLN

        Praca przy taśmie produkcyjnej - produkcja spożywcza, Wykonywanie prac przygotowawczych i porządkowych przy produkcji. Praca w pozycji stojącej (wymagane predyspozycje fizyczne). • realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym • zgłaszanie awarii w urządzeniach i maszynach znajdujących się na hali produkcyjnej • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych to-warów dyspozycyjność, oraz koordynacja wzrokowo-ruchowa. ,zdolności komunikacyjne. Kandydaci muszą liczyć się z monotonią wykonywa-nych zadań.
        StPr/22/0605
        data rozpoczęcia pracy od 10.10.2022
        wynagrodzenie od od 22,5 PLN

        Wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych urządzeń elektroenergetycznych i AKPiA na węzłach ciepłowniczych; Wykonywanie operacji związanych z montażęm, demontażem, kontrolą działania i regulacją urządzeń elektroenergetycznych i AKPiA na węzłach cieplnych. Regulacja urządzeń AKPiA. Prowadzenie odczytów ciepłomierzy.
        StPr/22/0606

        - pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu dań, - produkcja surówek, - utrzymanie w czystości sprzętu kuchennego i pomieszczeń kuchennych.
        StPr/22/0607