Zamknij

Operator koparki

Nr oferty: StPr/22/0486Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Warszawska 59/8, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Firma budowlana zatrudni operatorów koparki do prowadzenia wykopów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 421,9 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Poszukiwane osoby z uprawnieniami: koparkoładowarki wszystkich typów; koparki jednonaczyniowe klasa II, III. Poszukiwane osoby bez nałogów, chętne do pracy. Mile widziane doświadczenie.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PRI KNAUBER SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Warszawska 59/8, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Kamil Knauber
    Numer telefonu: 666 039 213
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Obsługa klienta w sklepie mięsnym, wykładanie towaru, przyjmowanie towaru, prace porządkowe.
    StPr/22/0496
    data rozpoczęcia pracy od 23.08.2022
    wynagrodzenie od od 3 700 do 4 000 PLN

    Pisanie pism w edytorze tekstów. Zakładanie i prowadzenie dokumentacji i ewidencji. Prowadzenie rejestrów. Prowadzenie listy adresowej, pocztowej, telefonicznej. Prowadzenie i przyjmowanie korespondencji, zapisywanie jej, rozdzielanie. Kompletowanie, kontrolowanie, porządkowanie dokumentów. Obsługiwanie urządzeń techniki biurowej - kserokopiarka, fax, telefon, komputer. Archiwizacja dokumentów.
    StPr/22/0480
    data rozpoczęcia pracy od 26.07.2022
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    StPr/22/0481

    Firma budowlana zatrudni monterów sieci wodno-kanalizacyjnych lub pomocników monterów. Doświadczenie nie jest wymagane.
    StPr/22/0485
    wynagrodzenie od od 3 421,9 PLN

    Firma budowlana zatrudni operatorów koparki do prowadzenia wykopów.
    StPr/22/0486

    obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej; prowadzenie ustawień; regulacji i przezbrojeń urządzeń; operowanie elektronicznymi panelami dotykowymi oraz innym sprzętem komputerowym; realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem; prowadzenie dokumentacji produkcyjnej; bieżące informowanie przełożonego o występowaniu zmiennych; dbałość oraz utrzymanie dobrego stanu technicznego powierzonego mienia; odpowiedzialność za zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w obrębie stanowiska.
    StPr/22/0470
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2022
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Proste prace pomocnicze, np. segregacja, wyjmowanie z formy, klejenie kartonów, prosta kontrola jakości produktów w zakresie zgodności ze specyfikacjami, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej obowiązującej na stanowisku, dbałość i utrzymanie dobrego stanu technicznego powierzonego mienia, odpowiedzialność za zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy w obrębie stanowiska.
    StPr/22/0471
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientem; zapewnianie wysokich standardów obsługi klientów; poszukiwanie i proponowanie nowych rozwiązań sprzedażowych; stały monitoring rynku branży piekarniczej; przygotowywanie analiz i raportów na wniosek przełożonego.
    StPr/22/0465
    wynagrodzenie od od 3 900 PLN

    Stylizacja paznokci, podologia.
    StPr/22/0464
    data rozpoczęcia pracy od 25.07.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    CEL STANOWISKA: utrzymanie w sprawności technicznej środków transportu. ZADANIA PODSTAWOWE: 1)realizowanie napraw sprzętu transportowego. ZADANIA DODATKOWE: 1) współpraca z podmiotami policyjnymi i pozapolicyjnymi w zakresie niezbędnym do realizacji zadań; 2) realizowanie potrzeb transportowych poprzez obsługę i kierowanie sprzętem transportowym; 3) udział w pracach komisji i zespołów zadaniowych o charakterze stałym lub doraźnym.
    StPr/22/0454
    data rozpoczęcia pracy od 13.07.2022
    wynagrodzenie od od 3 540,43 PLN