Zamknij

mechanik-elektronik

Nr oferty: StPr/22/0323Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Cel stanowiska: 1) bieżące utrzymanie w stałej sprawności technicznej posiadanych zasobów z wyłączeniem nieruchomości administrowanych przez Wydział Administracyjno-Gospodarczy. ZADANIA PODSTAWOWE 1) nadzorowanie i utrzymanie w stałej sprawności technicznej urządzeń stacji uzdatniania wody basenowej; 2) kontrola i utrzymywanie prawidłowych parametrów wody basenowej; 3) zgłaszanie potrzeb remontowych i przeglądów oraz konserwacji urządzeń i instalacji; 4) udział w poborach próbek wody basenowej do badań przez podmioty zewnętrzne; 5) zgłaszanie i usuwanie awarii usterek urządzeń stacji uzdatniania wody basenowej; 6) sporządzanie specyfikacji do zapotrzebowania na środki chemiczne niezbędne do utrzymania właściwych parametrów wody basenowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 23.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 650 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Poświadczenie bezpieczeństwa – dostęp do informacji niejawnych o klauzuli "poufne"
    • Uprawnienia kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji
      Wymagania pożądane
      • średnie zawodowe
        • prawo jazdy
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji do 1kV. Umiejętność komunikowania się, współpracy, organizacji pracy własnej, rozwiązywania problemów.
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
          Osoba do kontaktu: Zbigniew Okulski
          Numer telefonu: 47 72-55-898
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie do pobrania ze strony internetowej CSP w Legionowie w zakładce Oferty służby i pracy/Oferta pracy w CSP.
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7:45-15:45
          Obsługa klientów w salonie operatora Plus.
          StPr/22/0398
          data rozpoczęcia pracy od 21.06.2022
          wynagrodzenie od 1 565 PLN

          Wykonywanie usług pięlęgnacji dłoni i paznokci. Pomoc w organizacji pracy recepcji (kontakt z klientkami, zapisy).
          StPr/22/0399

          Utrzymanie porządku i czystości w obiektach jednostki zlokalizowanych w Legionowie; dbałość o estetykę obiektów; przygotowywanie terenu obiektów i sprzętu kwaterunkowego na potrzeby uroczystości i imprez organizowanych przez jednostkę.
          StPr/22/0390
          data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022
          wynagrodzenie od od 3 292 PLN

          Zapewnienie porządku, czystości i estetyki na terenie Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Utrzymanie porządku i czystości na terenie jednostki w Legionowie; dbałosć o estetykę terenów zielonych oraz w obiektach; zagospodarowanie terenów zielonych, ich organizacja i pielęgnacja; Przygotowywanie terenu, obiektów i sprzętu kwaterunkowego na potrzeby uroczystości i imprez organizowanych przez jednostkę; wymiana sprzętu kwaterunkowego w obiektach; usuwanie awarii i usterek maszyn oraz urządzeń będących na wyposażeniu sekcji.
          StPr/22/0391
          wynagrodzenie od od 3 293 PLN

          prowadzenie magazynu, układanie jadłospisów, kontrola żywności i płatności, nadzór stołówki, wprowadzanie danych do programu żywnościowego, współpraca z księgowością, znajomość HACCP.
          StPr/22/0392
          data rozpoczęcia pracy od 01.08.2022
          wynagrodzenie od od 3 150 PLN

          obsługa klienta na stanowisku kasjerskim
          37/6/2022
          data rozpoczęcia pracy od 13.06.2022
          wynagrodzenie od od 19,7 PLN

          obsługa klienta na dziale, wykładanie towaru, obsługa wagi, krajalnicy, dbałość o jakość produktów
          36/6/2022

          sporzadzanie sprawozdań finansowych firmy w zgodzie z obowiązujacymi przepisami prawa, sporzadzanie bilansu zysków i strat, dekretowanie oraz księgowanie dokumentów, uzgadnianie sald z partnerami biznesowymi, prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów podatkowych, rozliczanie podatku VAT, księgowanie faktur, rozliczanie składek ubezpieczeniowych dla pracowników firmy do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
          StPr/22/0381
          wynagrodzenie od od 5 500 PLN

          Przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych, bezpośrednia obsługa klientów, w tym sprzedaż produktów i usług, sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań z wykorzystaniem tabletu.
          StPr/22/0372
          wynagrodzenie od od 3 010 PLN

          StPr/22/0373