W piątek (11.06) w legionowskiej Arenie rozpoczął się międzynarodowy turniej tańca Time for Dance 2021. Do niedzieli (13.06) na parkiecie przy ulicy Chrobrego zaprezentują się soliści, duety, tria i zespoły amatorskie ruchu tanecznego zrzeszone w Domach Kultury oraz Szkołach Tańca.
W piątek rywalizowali ze sobą soliści, duety oraz większe formacje tańczące w rytm hip-hopu. Sobota należeć będzie do muzyki dance, natomiast w niedzielę będziemy mogli podziwiać wykonawców tańczących do Performing Art Improvisation, Jazzu, Modern Dance oraz innych gatunków.
Organizatorami wielkiego tanecznego święta w Legionowie są: Studio Tańca Born2Dance oraz STN Legionowo. Impreza została objęta patronatem Starosty Powiatu Legionowskiego oraz Prezydenta Miasta Legionowo.
Zobacz naszą galerię zdjęć z imprezy.
Legionowo: Niewybuch przy Szkole Podstawowej nr 4
Krzyczeli na nas
Anonim_dajcienamtele
12:09, 2026-05-27
Legionowo będzie miało rondo Łukasza Litewki?
Juz posrało kogoś z tymi rondami, nie ma większych problemów w tym zakichanym mieści niż nazywanie rond ? Poło miasta nawet nie wie kto to jest. Zajmijcie się porządną robotą a nie głupotami
bezmuzg
07:45, 2026-05-25
Modlin stracił niemal milion pasażerów w rok. Nowe...
To chyba dobrze, że w Modlinie jest mniej lotów, bo dzięki temu w Legionowie jest czystsze powietrze ! I jest ciszej.
Yoolca
18:20, 2026-05-24
Fałszywi policjanci i dramatyczne telefony. Oszuści...
Fajnie, że jest jeszcze tak dużo osób, co maja pieniądze i dają się oszukiwać.
Yoolca
18:18, 2026-05-24
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz