We wtorek (24.05) w sali widowiskowej legionowskiego ratusza po raz kolejny spotkali się miłośnicy dobrego kina. Tym razem można było obejrzeć filmy krótkometrażowe, które zwróciły na siebie uwagę krytyków Amerykańskiej Akademii Filmowej i zostały nominowane do prestiżowej nagrody Oscara. W sumie zaprezentowano 5 filmów, w tym zdobywcę statuetki "STUTTERER'a" (Jąkała) w reżyserii Sereny Armitage i Benjamina Cleary.
Poza filmem, który najbardziej przypadł do gustu organizatorom Oscarów widzowie z powiatu legionowskiego obejrzeli również pozostałe obrazy nominowane do tej wyjątkowej nagrody w kategorii filmu krótkometrażowego:
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Większe uposażenia i wyższe dodatki dla posłów
Posłowie muszą dużo zarabiać, bo jak nie, to będą kradli, a tego byśmy nie chcieli.
Yoolca
09:58, 2026-02-15
Planują remont ulicy łączącej Legionowo z Łajskami
Kolejna inwestycja, która nic nie zmieni ani nie poprawi sytuacji komunikacyjnej w powiecie. Ta droga nie jest w bardzo złym stanie. Ale wiadomo drogo do urzędu to musi być zrobiona, a reszta powiatu niech zgnije w korkach. Dramat to mało powiedziane
Robert
13:07, 2026-02-13
Burza w gminie Serock. Masowe odejście z KGW
Pani MT stała się niewygodna, bo ujawniła sprawę budowy oczyszczalni na Łasze. A panie odstawiły małpi cyrk, wiadomo pod czyje dyktando. To już nie pierwsza taka sytuacja, kiedy torpeduje się inicjatywy oddolne, kiedy nie są zatwierdzone przez "miłościwie panujących".
Zołza
06:26, 2026-02-12
Blisko 4 km nowej ścieżki przy DW632. Wieliszew zaczy..
Na co to komu potrzebne??? Chyba tylko po to, aby obracać publiczną kasą i kraść no i oczywiście znów zamknąć lub korkować drogę!
Monika
22:22, 2026-02-11