W piątek (19.12) odbył się kolejny pokaz filmowy w ramach "KINA OTWARTEGO" - projektu realizowanego przez Powiatową Instytucję Kultury w Legionowie (we współpracy z Urzędem Miasta Legionowo, Starostwem Powiatowym oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury). Tym razem goście obejrzeli "POTOP REDIVIVUS" - odnowioną i skróconą wersję słynnego filmu Jerzego Hoffmana. Po projekcji widzowie sami mogli podzielić się wrażeniami z reżyserem, który mimo późnej pory dzielnie odpowiadał na pytania padające z sali. Reżyser, znany gawędziarz, opowiedział o kulisach powstania pierwszej wersji filmu, okraszając swoją wypowiedź wieloma anegdotami.
Kino Otwarte. Fot. Dorota Milerowicz
Arktyczne powietrze na Wielkanoc? IMGW zapowiada...
Zawsze któreś święta muszą być białe. Ostatnio częściej biała jest Wielkanoc.
Yoolca
11:12, 2026-03-13
Kolej przez Serock. W piątek spotkanie z mieszkańcami..
Mieszkańcy każdej gminy będą zainteresowani tym połączeniem kolejowym Ale jest warunek: musza być stacje kolejowe na terenie tej gminy. Bo same tory to nikogo nie interesują.
Yoolca
11:10, 2026-03-13
Rozładowywał ciężarówkę. Stracił przytomność
To teraz jak ktoś straci przytomność to policja robi dochodzenie?
Yoolca
10:22, 2026-03-13
Legionowo: 2500 zł mandatu dla pijanego rowerzysty
Ale czy rower mu zabrali?
Yoolca
17:43, 2026-03-12
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz