Zamknij
REKLAMA

Bryska i Ania Dąbrowska wystąpią przy Arenie. Legionowskie Letnie Granie już 15 sierpnia

12:34, 03.08.2022 | Redakcja
Skomentuj fot. plakat zapowiadający imprezę
REKLAMA

W poniedziałek, 15 sierpnia przy IŁ Capital Arena Legionowo ponownie rozbrzmiewać będzie muzyka. Tym razem w ramach Legionowskiego Letniego Grania. Na scenie zobaczymy popularne polskie wokalistki - wystąpią Bryska i Ania Dąbrowska. To jednak nie wszystkie przygotowane z tej okazji atrakcje.

Legionowskie Letnie Granie przed Areną Legionowo rozpocznie się już o godz. 14:00 występami przeznaczonymi dla najmłodszych. Muzyczna uczta zacznie się nieco później.

Głównymi gwiazdami wieczoru będą dwie znane polskie wokalistki - Bryska i Ania Dąbrowska. Ich koncerty zaplanowano odpowiednio o godz. 19:00 i 20:00.

Wcześniej, bo o godz. 18:00 na scenie zobaczymy legionowski zespół Sexbomba.

Organizowanemu po raz pierwszy Letniemu Graniu towarzyszyć będą również atrakcje dodatkowe - interaktywne animacje, piknik historyczny, strefa gastronomiczna i handlowa oraz dmuchańce dla najmłodszych.

W poprzednich latach w Legionowie, z okazji obchodów Święta Wojska Polskiego, 15 sierpnia organizowano Legionowo Rock Festiwal czy Rap&Cud. W tym roku ze względu na inny dobór artystów, imprezę nazwano Legionowskim Letnim Graniem.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%