Zamknij
REKLAMA

Zabawna komedia "Między płotem a kowadłem". Borys, Majrzak i Obuchowicz wystąpią w Legionowie

14:49, 27.04.2022 | Redakcja
Skomentuj
REKLAMA

"Między płotem a kowadłem" to tytuł przedstawienia teatralnego, które będziemy mogli zobaczyć w sali widowiskowej legionowskiego ratusza już w sobotę (7.05). "Między płotem a kowadłem" to wzruszająca komedia o synu i ojcu. Rozdzieleni na lata, dziś jako dorośli mężczyźni, czupurni, nie radzący sobie z uczuciami, stają przed sobą i przed nami. W rolach głównych wystąpią prawdziwe gwiazdy - Olgę Borys, Wojciecha Majrzaka i Bartosza Obuchowicza. Bilety na spektakl można już kupić przez Internet.

Niedaleko pada jabłko od jabłoni, Wina ojca idzie w syna, Jaki ojciec, taki syn... Wszystkie te polskie mądrości mieszczą się w kanadyjskiej komedii Norma Fostera “Między płotem a kowadłem” (Mending Fences). 

Harry, właściciel gospodarstwa na dalekiej, kanadyjskiej prowincji Saskatchewan, nie widział swojego syna, Drew, szesnaście lat. Przyjeżdża on właśnie do ojca z wizytą. Ta wzruszająca i niebanalna komedia opowiada historię dwóch mężczyzn, syna i ojca, którzy są zbyt uparci na to, żeby otworzyć swoje serca jeden na drugiego. Nie radzą sobie z okazywaniem uczuć. Rozdzieleni na lata, dziś jako dorośli mężczyźni, stają wobec siebie zupełnie bezradni, czupurni, przytłoczeni emocjami i oślim uporem, do których wstydzą się przyznać. Tworzy to mnóstwo zabawnych sytuacji. 

Dyskretnym przewodnikiem po obcym im świecie uczuć jest "kobieta po przejściach", przyjaciółka i partnerka ojca, Gin, która jest właścicielką sąsiedniego gospodarstwa. Czy uda się jej pogodzić ogień z wodą, psa z kotem…? 

Zabawne dialogi i sytuacje, okraszone często pikanterią, a jednocześnie z elementami ciepła i liryzmu. Ot, jak to życie. Świetna gra aktorów. To świeży oddech w świecie sztuki zdominowanym przez sensację i farsę. 

Norm Foster znany jest od wielu lat polskiemu widzowi z takich sztuk jak: Ostra jazda, Premiera, Między łóżkami, Old Love, Długi ŁYKend, Randka w ciemno na dwie pary, Przygoda z ogrodnikiem… i kilku innych. 

“Między płotem a kowadłem” będzie można zobaczyć w sali widowiskowej legionowskiego ratusza w sobotę, 7 maja o godz. 19:00.

  • Bilety są do nabycia przez Internet, na stronie kupbilecik.pl - link TUTAJ.
  • Bilety grupowe można zamówić dzwoniąc pod numer telefonu 881 080 286.
  • Wydarzenie na Facebook-u - link TUTAJ.

W spektaklu wystąpią:
Olga Borys („Lokatorzy”), 
Wojciech Majchrzak („Czas honoru”),
Bartosz Obuchowicz („Na dobre i na złe”).

Autor: Norm Foster
Reżyseria i tłumaczenie: Mirosław Połatyński
Scenografia i kostiumy: Iza Toroniewicz-Wyszomirska

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%