W niedzielę, 7 lipca Związek Gmin Zalewu Zegrzyńskiego zorganizował drugi rajd dla miłośników rowerowych wycieczek z gmin leżących w pobliżu Jeziora Zegrzyńskiego, które w tym roku obchodzi 50. rocznicę utworzenia.
Na serocki rynek, na którym trwały przygotowania do koncertu finałowego Kupalnocki, przybyło 200 rowerzystów z Jabłonny, Legionowa, Nieporętu, Pułtuska, Radzymina, Wieliszewa i Serocka. Wszyscy uczestnicy rajdu dostali kamizelki i opaski odblaskowe, czapeczki, koszulki i bon na posiłek regenerujący, po którym można było popłynąć w rejs statkiem po jeziorze.
Silną grupę reprezentującą Serock utworzyli rowerzyści z różnych miejscowości na terenie gminy, a szczególnie z Borowej Góry. Poznając nadnarwiańskie krajobrazy, przy okazji, poznawali również swoje możliwości brnąc przez błotniste polne drogi i piaszczyste, leśne dukty. Do celu dojechali wszyscy, a szczególnie dzielne były dzieci.
Zegrzyński Rajd Rowerowy dofinansowany był z Europejskiego Funduszu Rybackiego, programu PO Ryby "2007-2013".
/UG Serock/
Nowe skrzydło, sala sportowa i boisko na dachu...
Bardzo dobra informacja!
Tomasz
23:17, 2026-04-30
Legionowo: Nie będzie podwyżki opłat za śmieci
Śmieci w innych miastach są tańsze niż w Legionowie. Np w Ostrołęce wywóz śmieci jest za 25 zł /osobę. Może niech Prezydent weźmie się do roboty i poszuka tańszych odbiorców śmieci?
Yoolca
11:23, 2026-04-30
Czy można jeść mięso 1 maja? Biskupi już zdecydowali
No to można jeść kaszankę bez wyrzeczeń :))))
Anna
08:53, 2026-04-30
Pluskwy wracają do mieszkań w Legionowie? Ekspert...
Mają tam rewelacyjne żele w strzykawce na karaluchy. Aplikuje się punktowo w szczeliny I pod listwy. Działa.
Tomson
07:51, 2026-04-30
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz