Szczypiorniści wciąż niepokonani

16:33, 05.03.2013

W minioną sobotę (02.03) drużyna z Wielkopolski stawiała legionowianom zaciekły opór, jednak druga połowa meczu należała bezdyskusyjnie do "naszych". Również tym razem zawodnicy KPR-u Legionowo pokazali klasę, jak przystało na lidera pierwszej ligi.

W pierwszej odsłonie pojedynek z KPR-em Wolsztyniak Wolsztyn był bardzo wyrównany i zakończył się wynikiem 16:15 dla naszych. Druga połowa, a szczególnie jej ostatnie piętnaście minut, należały już całkowicie do legionowian, którzy wykorzystali wszystkie mankamenty przeciwnika. KPR Legionowo ostatecznie wygrał 34:29 i odniósł piętnaste zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. Do tej pory, w tym sezonie, zawodnicy KPR-u Legionowo  ponieśli tylko jedną porażkę.
Z kolei Legionovia II Legionowo w  meczu towarzyskim z zespołem A-klasy pokonała lokalnego rywala Dąb Wieliszew 6:2. Na listę strzelców w legionowskim zespole wpisał się dwukrotnie nowy zawodnik, Paweł Podleśny. Również podopieczni trenera Marka Papszuna bardzo dobrze zaprezentowali się na tle drugoligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki i odnieśli kolejne sparingowe zwycięstwo. Jedyną bramkę dla legionowskiego zespołu zdobył Michał Złotkowski po podaniu Łukasza Barankiewicza.