Jak czytamy w informacji opublikowanej przez Starostwo Powiatowe w Legionowie, wyścigi rozgrywane były na dwóch największych otwartych obiektach basenowych: Foro Italico oraz Centro Federale Pietralata. Michał wystartował w 3 konkurencjach.
Pierwszy start odbył się we wtorek, 30 sierpnia na dystansie 100 m stylem klasycznym. Michał uzyskał czas 1:09,16 s. Po pierwszych 50 m zajmował drugą pozycję, finalnie skończył na 7. miejscu.
W porannym bloku, 2 września, nasz zawodnik przygotowywał się do startu na 50 m stylem klasycznym, czyli w swojej koronnej konkurencji. Michał wywalczył na tym dystansie wicemistrzostwo Europy w swojej kategorii wiekowej A (25-29 lat) z czasem 29,67 s. Do złotego medalu zabrakło jedynie 0,10 s.
Tego samego dnia w popołudniowym bloku Michał Perl startował również na dystansie 50 m stylem dowolnym. Zajął 4. miejsce ze stratą 0,09 s. do srebrnego medalu oraz 0,06 s. do brązowego.
Czas, który uzyskał - 23,90 s. jest nowym rekordem Polski w kategorii A (25-29 lat).
Dworczyk i Obajtek z PiS bez immunitetów
Wreszcie !
PZPR-PiS
22:36, 2025-10-14
Legionowo: Koniec hulajnogowego chaosu?
Kto i jak wyegzekwuje te mądre przepisy, np. prędkość? Papier jest cierpliwy i dla uspokojenia magistratu przyjmie wszystko.
Victor
08:19, 2025-10-14
Legionowo: Wąż w bloku przy Zegrzyńskiej
W którym bloku?
DW
14:50, 2025-10-13
Serock: Radni nie chcą ośrodka dla cudzoziemców
Zastanawiające jest dlaczego dopiero teraz Rada Miejska wysiliła się na jakąkolwiek reakcje, przecież 4 lata temu wiadome było jakie będzie przeznaczenie tego ośrodka. Jedyne wytłumaczenie to sympatie polityczne Burmistrza, gdy PIS planował otworzyć miejsce dla uchodźców było ok jednak gdy zmieniła się władza trzeba protestować - słaba polityczna gierka.
grzeczny_m
14:29, 2025-10-10
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz