Około 200 juniorów z całego kraju rywalizowało w 11 kategoriach wiekowych. Antonina Piotrowicz została Mistrzynią Polski w kategorii dziewcząt do 11 roku życia, Mateusz Paluchowski został Mistrzem Polski w najmłodszej kategorii czyli do 9 roku życia.
Natomiast Wiktor Paluchowski zajął 3 miejsce na podium w kategorii chłopców do 13 roku życia. Wszyscy juniorzy uplasowali się w swoich kategoriach w TOP 16 w kraju.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"2125"}
kat. GU11 miejsce 1 Antonina Piotrowicz
kat. OU9 miejsce 1 Mateusz Paluchowski
kat. BU13 miejsce 3 Wiktor Paluchowski
kat. BU15 miejsce 5 Karol Krzywina
kat. GU13 miejsce 6 Matylda Hamarowicz
kat. GU15 miejsce 7 Agata Boniecka
kat. BU13 miejsce 12 Jan Majocha
kat. BU11 miejsce 13 Mateusz Paluchowski
kat. BU17 miejsce 15 Paweł Mienkus
kat. BU13 miejsce 16 Aleksander Pielach
Gratulujemy zawodnikom i ich trenerom.
Tysiące mieszkań w formule SIM. Takie osiedle...
Zimne domy drogo sprzedam
A
16:34, 2026-04-22
Legionowo: Zdecydują o nazwie kolejnego ronda
Najlepiej żwirka i muchomorka
I
05:45, 2026-04-22
IMGW wydał ostrzeżenie. W nocy nawet -6°C przy gruncie
przymrozki do połowy maja (tzw. ogrodnicy) to norma, nic nadzwyczajnego.
Aga
05:23, 2026-04-22
UdSC wygasza zarząd nad obiektem w Jachrance
Szkoda tylko, że nie powiedziano prawdy o mieszkance Jachranki, która rozpoczęła o to walkę. Pokazano jak człowiek burmistrza spija śmietankę z jej pracy na ustawionym spotkaniu z Brzezińska i Grabcem.
Prawda goni
20:38, 2026-04-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz