Zamknij
REKLAMA

Kreatywność w czasach pandemii. Model Opakowania startuje z projektem grantowym

12:13, 27.11.2020 | .
Skomentuj Zdjęcie poglądowe, fot. pixabay.com
REKLAMA

Panująca sytuacja wprowadza nową "normalność", która ma diametralny wpływ na każdy aspekt naszego życia. Tak po ludzku, różnie sobie z nią radzimy. My, przekonani o sile pozytywnego myślenia, jesteśmy pewni, że kreatywność i działanie mogą zmienić te okoliczności pandemiczne na zdecydowanie bardziej optymistyczne. Z Państwa udziałem, dla lokalnych społeczności.

Z tego powodu, jak co roku o tej porze, ogłaszamy Fundusz Grantowy. W innych okolicznościach i z innymi założeniami - w jednym czasie zbieramy wnioski dla wszystkich trzech powiatów, w których znajdują się nasze zakłady produkcyjne tj. biłgorajskiego, nowodworskiego i nowosolskiego.
Liczymy, że znajdą Państwo sposób na pandemię w postaci ciekawych projektów.

Z nadzieją patrzymy w przyszłość wierząc, że ich wspólna realizacja z nami będzie możliwa wiosną i latem. Być może, alternatywnie, uda się je przeprowadzić w sieci? Zajęcia zdalne także mogą otwierać horyzonty i zachęcać do rozwijania, nie tylko umiejętności komputerowych, ale i wykazywania się kreatywnością, czy poznawania artystów. Może nakręcicie film opowiadający o ciekawej pasji, a może przeprowadzicie cykl wideokonferencji ze specjalistami w swojej dziedzinie...?

Na Państwa pomysły na ten wyjątkowy czas czekamy do 20 stycznia 2021 r. Wypełnione wnioski (do pobrania poniżej) mogą wysyłać Państwo pocztą tradycyjną na adres: ul. Szwajcarska 1, 23-400 Biłgoraj lub mailem na adres: [email protected].

O dofinansowanie mogą ubiegać się stowarzyszenia, organizacje, grupy nieformalne, szkoły oraz instytucje, funkcjonujące na terenie powiatu biłgorajskiego, nowodworskiego i nowosolskiego.

Niezmiennym celem polityki sponsoringowej firmy Model Opakowania jest wspieranie inicjatyw, które służą rozwojowi pasji i talentów dzieci i młodzieży oraz działań służących aktywizacji lokalnej społeczności. W poprzednich latach, dzięki wsparciu firmy Model odbyły się m.in. warsztaty fotograficzne, edytorskie, malarskie, czy pikniki tematyczne np. służące poprawie bezpieczeństwa w sieci.

Wniosek do pobrania

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%