Zamknij
REKLAMA

Trenuj z wojskiem. Dodatkowy termin szkolenia w Zegrzu

07.00, 06.01.2023 Redakcja Aktualizacja: 16.48, 13.01.2023
Skomentuj Fot. mat. organizatora
REKLAMA

Organizowane przez zegrzyńską Szkołę Podoficerską SONDA jednodniowe szkolenia wojskowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że organizatorzy postanowili udostępnić je dla większej liczby osób. Limit liczby kursantów został zwiększony, a samo szkolenie odbędzie się również w trzecim, dodatkowym terminie.

Przypomnijmy, że podczas zajęć uczestnicy będą mogli nauczyć się między innymi: posługiwania bronią palną, udzielania pierwszej pomocy, terenoznawstwa i survivalu, walki wręcz czy ochrony przed skażeniami.

Początkowo szkolenie miało się odbyć w dwóch terminach - 4 oraz 18 lutego. W każdym z nich miało wziąć udział maksymalnie po 150 osób. Ogromne zainteresowanie kursem spowodowało jednak, że będzie mogło w nim wziąć udział dużo więcej osób.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie szkoleniami "Trenuj z Wojskiem w SP SONDA" zostało rozszerzone do trzech terminów tj. 4 i 18 lutego oraz 11 marca 2023 r., podczas których limit szkolonych zwiększył się ze 150 do 160 osób.

- informuje rzecznik prasowy Szkoły Podoficerskiej SONDA w Zegrzu, mł. chor. Robert Kowalewski.

Kto może wziąć udział w szkoleniu?

Uczestnikami szkolenia mogą być osoby w wieku od 15 do 65 lat. Trzeba jednak pamiętać, że osoby poniżej 18 lat muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna. Należy posiadać również wyłącznie polskie obywatelstwo.

Więcej na temat szkolenia i możliwości zapisu na nie pisaliśmy w poniższej wiadomości:

[ZT]118735[/ZT]

(Redakcja)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%