Zamknij

Wielkie święto w Legionowie. Obchody Powiatowego Dnia Strażaka [FOTO]

15:11, 14.05.2022 | Redakcja
Skomentuj fot. Legio24.pl
REKLAMA

Sobota (14.05) upłynęła w Legionowie pod znakiem Powiatowego Dnia Strażaka. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej. Nie da się ukryć, że najbardziej spektakularną częścią obchodów była parada wozów strażackich, która przejechała ulicami stolicy powiatu legionowskiego.

Powiatowe  obchody Dnia Strażaka za nami. Były awanse, nagrody i wyróżnienia. Prawie 60 druhów z OSP z terenu powiatu legionowskiego ślubowała dziś i została pasowana na członków MDP (Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej - przyp. red.)  - czytamy w komunikacie KP PSP Legionowo na Facebooku.

Świętowanie strażacy rozpoczęli uroczystym apelem, który odbył się przed siedzibą KP PSP w Legionowie, przy ul. Jagiellońskiej.

Następnie, po godz. 12:40 rozpoczęła się parada wozów strażackich, które przejechały ulicami miasta

Przed godz. 13:20, kiedy wozy strażackie wróciły do jednostki rozpoczął się kolejny punkt programu, a mianowicie zwiedzanie terenu nowej strażnicy.

Mieszkańcy Legionowa, którzy na wydarzenie często przyszli z dziećmi, mogli zwiedzić strażackie samochody, przymierzyć hełm strażacki oraz zobaczyć w jakich warunkach pracują legionowscy strażacy.

Tradycyjnie już legionowski Powiatowy Dzień Strażaka dostarczył wielu atrakcji, a najmłodszym mieszkańcom także wielu pozytywnych emocji.

 

[ZT]116435[/ZT]

 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%