W czwartek (20.03), około godz. 14:30, na jednej z posesji przy ul. Warszawskiej w miejscowości Michałów-Reginów (gmina Wieliszew) doszło do pożaru pięciu tuj. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Odmówiła ona jednak hospitalizacji.
Jak informuje dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, mł. asp. Kamil Klimaszewski, zgłoszenie o pożarze tuj w Michałowie-Reginowie wpłynęło do służb o godz. 14:32. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy strażaków z JRG Legionowo (jeden samochód gaśniczy i jeden operacyjny) oraz 1 zastęp druhów z OSP Wieliszew.
Po dojechaniu na miejsce straż pożarna potwierdziła zgłoszenie i ugasiła palące się drzewa. W wyniku zdarzenia poszkodowany został mężczyzna zamieszkujący na posesji. Miał on nadpalone włosy oraz okopconą twarz. Strażacy, po przebadaniu mężczyzny stwierdzili, że ma on poparzenia pierwszego stopnia jamy ustnej. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Mężczyzna odmówił jednak transportu do szpitala i pozostał na miejscu.
Działania gaśnicze przy ul. Warszawskiej w Michałowie-Reginowie zakończyły się o godz. 15:53.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz