Zamknij
REKLAMA

Wieliszew: Kierował bez uprawnień. Okazało się, że był poszukiwany do odsiadki za narkotyki

11.50, 24.11.2022 Redakcja Aktualizacja: 12.49, 24.11.2022
Skomentuj Zdj. ilustracyjne, źródło: policja.gov.pl
REKLAMA

Legionowscy policjanci zatrzymali na terenie gminy Wieliszew 34-letniego mężczyznę, poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. 34-latek został zatrzymany przez przypadek, podczas kontroli drogowej. W jej trakcie wyszło również na jaw, że mężczyzna dopuścił się kolejnego przestępstwa. Wsiadł za kierownicę, nie mając prawa jazdy.

Jak informuje oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, kom. Justyna Stopińska, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, na terenie gminy Wieliszew zatrzymali do kontroli drogowej 34-latka. W trakcie interwencji okazało się, że siedzący za kierownicą mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, utracił je w związku z przekroczeniem limitu punktów karnych. Podczas sprawdzania danych 34-latka w systemach wyszło również, że jest on poszukiwany.

Jakby tego było mało, mieszkaniec powiatu wołomińskiego był poszukiwany. Zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Wołominie, 34-latek ma do odbycia karę 30 dni  pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe.

- czytamy w policyjnym komunikacie.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie zasądzona karę.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%