Już niebawem młodzi adepci sztuki piłkarskiej z gminy Serock będą mogli doskonalić swoje umiejętności podczas specjalnych treningów “PRO”, które organizują wspólnie Klub Sportowy “Sokół Serock” oraz Serockie Inwestycje Samorządowe. Chłopców szkolić będzie zawodnik Mazovii Mińsk Mazowiecki, Konrad Wrzesiński.
Jak czytamy w komunikacie Urzędu Miasta i Gminy w Serocku, treningi “PRO” będą odbywały się w małych grupach, maks. do 6 zawodników.
- Jest to prestiżowy rodzaj treningu dedykowany dla grupy wyselekcjonowanej. Zawodnicy będą typowani komisyjnie przez trenerów i asystentów roczników 2012, 2013, 2014, 2015 oraz przy udziale koordynatora Akademii i członka zarządu odpowiedzialnego za właściwą realizację. Udział w projekcie będzie dostępny dla naszych zawodników na zaproszenie i będzie całkowicie bezpłatny!
- informują seroccy urzędnicy.
Konrad Wrzesiński (ur. 10 września 1993) to polski piłkarz występujący na pozycji skrzydłowego lub wahadłowego. Jest znany ze swojej szybkości, dynamiki i świetnej gry 1 na 1, co czyni go wartościowym zawodnikiem w ofensywie.
Kariera klubowa Konrada:
Pierwszy klub : KS Sokół Serock a następnie: Junior Ursynów, UKS Łady, KS Piaseczno, Polonia Warszawa, Motor Lublin, Widzew Łódź, Pogoń Siedlce, Zagłębie Sosnowiec, Kajrat Ałmaty (Kazachstan) , Jagiellonia Białystok i Stal Mielec. Obecny klub - Mazovia Mińsk Mazowiecki.
- Konrad Wrzesiński to nie tylko utalentowany zawodnik, ale także profesjonalista, który stawia na ciężką pracę, dyscyplinę i rozwój. Zdobyte doświadczenie z różnych lig pozwala mu przekazywać wiedzę młodszym zawodnikom i pomagać im w osiąganiu najwyższego poziomu.
- zapewnia w komunikacie UMiG Serock.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz