Zamknij

Gąsiorowo: Pożar sadzy w domu przy Grunwaldzkiej

12:09, 09.11.2023 Aktualizacja: 12:10, 09.11.2023
Skomentuj Gąsiorowo: Pożar sadzy w domu przy Grunwaldzkiej. Fot. fb / OSP Gąsiorowo Gąsiorowo: Pożar sadzy w domu przy Grunwaldzkiej. Fot. fb / OSP Gąsiorowo

W środę (8.11), przed godz. 20:00 w jednym z domów położonych przy ul. Grunwaldzkiej w miejscowości Gąsiorowo (gmina Serock) doszło do pożaru. Zapłonowi uległa znajdująca się w kominie sadza. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Jak informują strażacy z OSP Gąsiorowo, zgłoszenie o pożarze wpłynęło około godz. 20:00. Na miejsce, poza druhami z Gąsiorowa, zadysponowano także dwa zastępy z JRG Legionowo i jeden z OSP Serock.

W chwili przyjazdu na miejsce pierwszych zastępów strażaków, pożar sadzy w kominie był rozwinięty, towarzyszyło mu silne zadymienie. Strażacy ugasili palącą się sadzę gaśnicami proszkowymi, a następnie przeczyścili przewód kominowy.

Obecnej  na miejscu właścicielce domu nic się nie stało.

Działania gaśnicze przy ul. Grunwaldzkiej w Gąsiorowie zakończyły się około godz. 22:00.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%