Zamknij
REKLAMA

Wierzbica: Na DK61 zapaliła się cysterna

09:23, 05.08.2022 | Redakcja
Skomentuj Wierzbica: Na DK61 zapaliła się cysterna. Fot. fb / Wojskowa Straż Pożarna Zegrze
REKLAMA

W czwartek (4.08) około godz. 13:40, na Drodze Krajowej nr 61 w miejscowości Wierzbica (gmina Serock) zapaliła się cysterna. Pożar na szczęście nie okazał się groźny. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, mł. bryg. Łukasz Szulborski, na miejsce zdarzenia wysłano zastępy straży pożarnej z JRG Legionowo, OSP Serock oraz Wojskowej Straży Pożarnej z Zegrza.

Pierwsi na miejscu pojawili się strażacy z WSP Zegrze. Jak relacjonuje mł. bryg. Łukasz Szulborski, to oni dogasili palącą się część zawieszenia pojazdu. Następnie cysterna pod opieką strażaków przejechała na pobliski parking.

Z informacji przekazanych przez straż pożarną wynika, że część zawieszenia ciężarówki zapaliła się podczas jazdy. Z podwozia wydobywał się dym. Kierowca zatrzymał pojazd i czekając na straż pożarną sam, za pomocą gaśnicy, stłumił ognisko pożaru.

W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Działania służb ratunkowych na miejscu zdarzenia trwały około godziny. W tym czasie ruch na DK61 w stronę Pułtuska był utrudniony.

Fot. fb / Wojskowa Straż Pożarna Zegrze

 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%