Jak informuje dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, zgłoszenie o kolizji wpłynęło o godz. 16:20. Z zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe - audi oraz opel astra.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"2118"}
W wyniku zderzenia opel dachował i w chwili przyjazdu na miejsce straży pożarnej, znajdował się w rowie. Częściowo poza drogą znajdowało się także audi.
Z informacji przekazanych przez KP PSP w Legionowie wynika, że samochodami w sumie podróżowało 5 osób. Na szczęście żadna z nich nie odniosła poważniejszych obrażeń. Jedynie jedna z pasażerek audi uskarżała się na ból barku. Wszystkie osoby zostały przebadane przez zespół karetki pogotowia i pozostały na miejscu zdarzenia.
Działania służb ratunkowych na miejscu zdarzenia trwały ponad 3 godziny. W tym czasie ruch na DW 622 odbywał się wahadłowo.
W akcji brały udział: policja, zespół ratownictwa medycznego oraz strażacy z JRG Legionowo, WSP Zegrze i OSP Wola Kiełpińska.
Legionowo: Nie będzie podwyżki opłat za śmieci
Śmieci w innych miastach są tańsze niż w Legionowie. Np w Ostrołęce wywóz śmieci jest za 25 zł /osobę. Może niech Prezydent weźmie się do roboty i poszuka tańszych odbiorców śmieci?
Yoolca
11:23, 2026-04-30
Czy można jeść mięso 1 maja? Biskupi już zdecydowali
No to można jeść kaszankę bez wyrzeczeń :))))
Anna
08:53, 2026-04-30
Pluskwy wracają do mieszkań w Legionowie? Ekspert...
Mają tam rewelacyjne żele w strzykawce na karaluchy. Aplikuje się punktowo w szczeliny I pod listwy. Działa.
Tomson
07:51, 2026-04-30
Pluskwy wracają do mieszkań w Legionowie? Ekspert...
Ta żółta bomba na pluskwy deltacaps jest genialna, wymiata pluskwy !
Nik
21:50, 2026-04-29
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz