Stanisławów Pierwszy: Lexus uderzył w drzewo. Fot. Jarosław Pisarek - Komendant Gminny OSP Gmina Nieporęt
W poniedziałek (24.03), po godz. 21:00 na drodze wojewódzkiej nr 632 (ul. Strużańska) w miejscowości Stanisławów Pierwszy (gmina Nieporęt) doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem osobowym marki Lexus zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna nie odniósł obrażeń.
Jak poinformował naszą redakcję dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, asp. Bartłomiej Trzaskoma, zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Strużańskiej, na wysokości Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Uroczysko” wpłynęło do służb o godz. 21:09. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp straży pożarnej z OSP Kąty Węgierskie oraz patrol policji.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"2604"}
Z informacji przekazanych przez służby wynika, że kierujący lexusem opuścił pojazd o własnych siłach i nie odniósł obrażeń.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora w pojeździe.
Interwencja służb zakończyła się o godz. 21:37. W tym czasie ruch na drodze wojewódzkiej nr 632 odbywał się wahadłowo.
– Jak ustalili obecni na miejscu policjanci, kierujący samochodem osobowym marki Lexus, 51-letni mężczyzna, chcąc ominąć sarnę, która wbiegła na jezdnię, skręcił w prawo, w wyniku czego zjechał do rowu i uderzył w drzewo – przekazała naszej redakcji oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, kom. Justyna Stopińska. – Kierujący był trzeźwy – dodała przedstawicielka policji.
W związku z tą sytuacją policjanci nie nałożyli na kierowcę mandatu.
Driftował sportowym autem. Stracił prawo jazdy
Troche niewyraźne to auto, czyżby to był Lanos?
Yoolca
20:50, 2026-06-24
Wbiegł do Biedronki z nożem w ręku? Jest już w ręka...
Mnie nie pomoglo
Maria
14:50, 2026-06-24
Wbiegł do Biedronki z nożem w ręku? Jest już w ręka...
Ale się popisaliscie. Była to biedronka ale zupełnie inna 🤣
Ja
12:44, 2026-06-24
Kupujesz te napoje? Wkrótce możesz zapłacić więcej
A np. Pepsi Cola bezcukrowa też wdrożenie?
Momo
12:13, 2026-06-24
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz