Jak informuje dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, zgłoszenie o wypadku na DW631 w Wólce Radzymińskiej wpłynęło do służb o godz. 16:41. Na miejsce zadysponowano zastępy strażaków z JRG Legionowo, WSP Zegrze oraz OSP z Wólki Radzymińskiej i Nieporętu.
- Policja prowadzi obecnie postępowanie mające ustalić przyczyny wypadku - informuje kom. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.
Po zderzeniu z drzewem samochód osobowy marki seat był kompletnie zniszczony. Uwięzionego w nim 73-letniego kierowcę uwolnili, jeszcze przed przyjazdem strażaków, ratownicy medyczni. Zespół Ratownictwa Medycznego próbował reanimować mężczyznę, niestety bez skutku. Kierujący pojazdem zmarł.
[FOTORELACJA]2145[/FOTORELACJA]
Akcja ratunkowa na miejscu zdarzenia trwała do godz. 19:52. Uczestniczyły w niej, poza strażą pożarną, także policja, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.
W czasie pracy służb ruch prowadzony był wahadłowo.
W ostatnich dniach to już drugi śmiertelny wypadek na drogach powiatu legionowskiego. W poniedziałek (15.08) doszło do czołowego zderzenia dwóch osobówek w Jabłonnie.
[ZT]117362[/ZT]
Kradzieże aut w Legionowie w górę o ponad 70 proc...
A jakie marki aut najbardziej lubią złodzieje w Legionowie?
Yoolca
11:19, 2026-02-24
Jabłonna: Zderzenie dwóch samochodów na DK61
Pewno się żółte światło zapaliło i panika....
Yoolca
10:13, 2026-02-21
Legionowo: Czy linie “D” będą kursować częściej?
Nie ma sensu zwiększania częstotliwości jazdy bezpłatnych autobusów, bo jeżdżą one obecnie słabo wypełnione. A problem z zapełnionymi parkingami koło PKP można rozwiązać przez wprowadzenie opłat za te parkingi.
Yoolca
20:12, 2026-02-20
Zmiany w szkolnych stołowkach. Więcej dań bez mięsa
Hmmm, czyli zdrowie uczniów nie ważne, ważne pełne portfele firm vendingowych. Brawo..
Kurakburak
08:27, 2026-02-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz