Jak przekazała redakcji Portalu Legio24.pl asp. Agata Halicka z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, zgłoszenie o kolizji wpłynęło do policjantów o godz. 15:30. Na miejsce wysłano patrol.
Funkcjonariusze ustalili, że przyczyną zderzenia była nadmierna prędkość, którą podróżował kierujący hondą. Najechał on w tył citroena, który z kolei pchnięty do przodu uderzył jeszcze w poprzedzającego go peugeota.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"2139"}
Kierowca hondy, który został uznany za winnego spowodowania kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 1200 zł. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.
Z powodu zdarzenia na DK61, w kierunku Legionowa, występowały utrudnienia w ruchu. Poza policją, działania na miejscu prowadzili strażacy z Wojskowej Straży Pożarnej w Zegrzu.
"Metro" przez gminę Serock? Linia kolejowa ma biec...
Koszt linii do Przasnysza szacowany jest na około 2,1 mld złotych. OK ale ta linia ma rzekomo częściowo 4-5km przebiegać w tunelu....a koszt budowy kilometra tunelu metra wynosi średnio 600 milionów. Coś się tu ewidentnie nie spina bo większość kwoty pochłonie budowa tunelu
Józio Watróbka
21:34, 2026-03-23
Legionowo: Kiedy posprzątają chodnik na wiadukcie?
Buahahaha🤣🤣
50cent
16:42, 2026-03-23
Kolejna stłuczka na rondzie z kamerami red light
Fajna nazwę ma to rondo. Może dlatego jest tam tak dużo wypadów?
Yoolca
09:36, 2026-03-23
Zdecydowany sprzeciw Polaków. Nie chcą wysyłać...
Na tę wojnę Trampa powinni być wysłani wszyscy, którzy w sejmie skandowali: Donald Tramp, Donald Tramo...
Yoolca
16:31, 2026-03-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz