Zamknij
REKLAMA

Nieporęt: Będzie remont 2 km odcinka DW631. Ma kosztować ponad 3,5 mln zł

15:04, 13.05.2022 | Redakcja
Skomentuj Zdjęcie poglądowe, fot. Legio24.pl
REKLAMA

Będzie remont 2-kilometrowego odcinka Drogi Wojewódzkiej nr 631 na terenie Gminy Nieporęt. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie (MZDW) rozstrzygnął już przetarg na realizację prac i wybrał wykonawcę. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, remont przeprowadzony będzie w ciągu 6 najbliższych miesięcy.

Planowany do remontu odcinek ul. Pogonowskiego  (DW631) rozpoczyna się za mostkiem na rzece Beniaminówka i kończy około 500 metrów przed skrzyżowaniem z ul. Wirażową w Wólce Radzymińskiej.

W ogłoszonym 30 marca przetargu wzięło udział 6 firm. Najkorzystniejszą ofertę złożyła spółka Drogomex z Pruszkowa i to ona wykona zlecone przez MZDW prace.

Co zostanie wykonane?

W ramach inwestycji wykonawca wykona frezowanie korekcyjne dotychczasowej nawierzchni, położy nowy asfalt oraz wykona pobocze jezdni z kruszywa. Zostanie także odtworzone oznakowanie poziome.

Kiedy ruszą prace?

Kiedy dokładnie ruszą prace na razie nie wiadomo. - Umowa z wykonawcą ma zostać podpisana jeszcze w maju lub na początku czerwca - przekazała w rozmowie z Portalem Legio24.pl Monika Burdon, rzecznik prasowa Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie.

Firma, która wygrała przetarg będzie miała na wykonanie remontu 6 miesięcy od wejścia na teren budowy. Wtedy też kierowcy będą musieli liczyć się utrudnieniami.

Koszt remontu 2-kilometrowego odcinka DW631 to ponad 3 mln 500 tys. zł.
 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%