Pracowicie rozpoczęła się sobota (9.05) dla strażaków z powiatu legionowskiego. Tuż po godz. 7:00 zostali oni powiadomieni o dużym pożarze, do którego doszło w hali produkcyjno - magazynowej przy ul. Modlińskiej w Jabłonnie. Zdarzeniu towarzyszyło bardzo duże zadymienie, widoczne nawet z Legionowa.
Z żywiołem walczyło aż 9 wozów gaśniczych z JRG Legionowo i Ochotniczych Straży Pożarnych, które gasiły płomienie za pomocą 3 prądów wody. Dwa z nich podawane były do płonących pomieszczeń biurowych hali, jeden zabezpieczający, podawany od zewnątrz zapobiegał przedostaniu się ognia na inne pomieszczenia.
W wyniku pożaru całkowitemu zniszczeniu uległo wyposażenie pomieszczeń biurowych: komputery, kopiarki, drukarki i inne. Uszkodzone zostały ściany i sufit zrobiony z płyt warstwowych oraz składniki spożywcze do wytwarzania sosów. Całe wnętrze hali zostało okopcone.
Po ugaszeniu płomieni strażacy dokładnie oddymili pomieszczenia oraz rozebrali i wynieśli na zewnątrz nadpalone części konstrukcji i wyposażenia. Hala została sprawdzona za pomocą kamery termowizyjnej.
W sumie akcja gaśnicza trwała ponad 2,5 godz.
/red/
Paraliż komunikacyjny na DK61 trafi do telewizji?
Wystarczy na tym rondzie dodać dodatkowy pas (poza rondem ) w kierunku z Nieporętu na Zegrze i korki w godzinach powrotnych z pracy przejdą do historii. Bardzo proste, szybkie i tanie rozwiązanie.
Yoolca
15:16, 2025-12-13
Zegrze Płd: Wyjazd z parkingu przy SKM w stronę...
Sygnalizacja świetlna ma być dostosowana do ruchu, oparta na detekcji
Krzysztof
08:13, 2025-12-13
Zegrzu Płd.: Z parkingu przy SKM skręcisz do Serocka
Mam nadzieję że sygnalizacja świetlna będzie zgrana z przyjazdem pociągu. Poszerzenie ronda by pomogło
Krzysztof
09:50, 2025-12-12
Sąd zabrał mu prawo jazdy, mimo to prowadził auto
Renault czy Opel bo w końcu nie wiadomo bo w powiatowej pisało ze Opel??
Dominka
12:12, 2025-12-11
0 0
za ostre sosy tam produkowali
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz