Jak informuje dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, zgłoszenie o kolizji na ulicy Modlińskiej w Jabłonnie wpłynęło do służb o godz. 19:55. Na miejsce zadysponowano strażaków z JRG Legionowo oraz OSP Jabłonna, a także patrol policji i karetkę pogotowia.
W chwili przybycia pierwszego zastępu straży pożarnej na miejsce zdarzenia jeden z pojazdów - fiat ducato - znajdował się w pasie drogowym, blokując ruch.
Działania strażaków polegały w głównej mierze na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz utylizacji płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z pojazdów podczas zderzenia.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"2255"}
Jak relacjonują legionowscy strażacy, w wyniku kolizji nikt nie odniósł żadnych obrażeń.
Podróżujące jednym z aut dzieci zostały przebadane przez pogotowie ratunkowe i pozostały na miejscu zdarzenia.
Akcja służb przy ul. Modlińskiej zakończyła się o godz. 21:20.
Dwie kolizje w kilka minut na DK61 w Zegrzu. To samo...
Jedni się zderzyli, a drudzy chcieli pooglądać.
hmm
08:07, 2026-04-24
Tysiące mieszkań w formule SIM. Takie osiedle...
Zimne domy drogo sprzedam
A
16:34, 2026-04-22
Legionowo: Zdecydują o nazwie kolejnego ronda
Najlepiej żwirka i muchomorka
I
05:45, 2026-04-22
IMGW wydał ostrzeżenie. W nocy nawet -6°C przy gruncie
przymrozki do połowy maja (tzw. ogrodnicy) to norma, nic nadzwyczajnego.
Aga
05:23, 2026-04-22
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz