Zamknij

Rozmowy o bezpieczeństwie. Policja zaprasza na debatę społeczną do Jabłonny

08:26, 09.05.2023 Aktualizacja: 11:41, 09.05.2023
Skomentuj Debata społeczna w Jabłonnie, 2019 r. Fot. arch. KPP Legionowo Debata społeczna w Jabłonnie, 2019 r. Fot. arch. KPP Legionowo

W najbliższy czwartek (11.05) w Jabłonnie odbędzie się zorganizowana przez policję debata społeczna. Jej głównym celem będzie zapoznanie się policjantów z oczekiwaniami mieszkańców gminy w zakresie bezpieczeństwa. Początek spotkania zaplanowano na godz. 18:00.

Jak czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, debata ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwoli także na wymianę informacji z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

Debata przeznaczona dla mieszkańców gminy Jabłonna odbędzie się w czwartek, 11 maja o godz. 18.00 w Gminnym Centrum Kultury w Jabłonnie przy ul. Modlińskiej 102. 

Tematem spotkania będzie poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania i w miejscu publicznym, bezpieczeństwo seniorów, bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, a także problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz priorytetowe działania dzielnicowych.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%