Pożar w byłym PGR w Jabłonnie. Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie
W niedzielę (20.03) tuż przed godz. 22:00 doszło do pożaru budynku byłego PGR-u w Jabłonnie. Ze względu na jego konstrukcję ogień był trudny do ugaszenia. Na szczęście w wyniku żywiołu nikt nie ucierpiał.
Oficer Prasowy KP PSP w Legionowie, mł. bryg. Łukasz Szulborski informuje, że zgłoszenie o pożarze dotarło do strażaków o godz. 21:52. Na miejsce zadysponowano zastępy ratowniczo - gaśnicze, które po zlokalizowaniu źródła ognia rozpoczęły jego gaszenie.
Jak zaznacza mł. bryg. Łukasz Szulborski, pożar był trudny do ugaszenia. Ogień znajdował się bowiem pomiędzy dwoma drewnianymi warstwami stropu, gdzie znajdowały się trociny.
Na miejscu zdarzenia działania gaśnicze prowadziło 7 zastępów Straży Pożarnej - 6 ratowniczo - gaśniczych i 1 operacyjny.
Ogień udało się ugasić po niespełna dwóch godzinach.
Legionowo: Radni chcą wyjaśnień. Chodzi o odśnieżanie
Radni za łopaty i na chodniki...
.....
12:13, 2026-01-14
Latami można było nie płacić. To się właśnie kończy
Tylko czy to obejmuje wszystkie spółdzielnie łącznie z KZB .
Mieszkaniec
06:27, 2026-01-14
Legionowo oddało hołd młodemu bohaterowi. Upamięt...
JAK TEN SMOGORZEWSKI SIĘ UBRAŁ?
AGNIESZKA
23:00, 2026-01-13
Latami można było nie płacić. To się właśnie kończy
To wspaniała wiadomość. Może skończy się płacenie wysokich czynszów, bo sąsiad , jeden z drugim nie płacą.
Yoolca
07:35, 2026-01-13
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz