Zamknij
WIADOMOŚCI

Legionowo: Mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu. Duża akcja policji

09:56, 20.02.2015 Aktualizacja: 14:37, 25.09.2025
Skomentuj

W piątek (20.02) w godzinach przedpołudniowych przed jednym z bloków przy ul. Siwińskiego w Legionowie  miała miejsce poważna akcja policji. Mężczyzna, z którym funkcjonariusze chcieli wykonać czynności zabarykadował się w jednym z mieszkań i nie chciał nikogo wpuścić do środka. Istniała uzasadniona obawa, że mężczyzna skoczy z okna. Na miejscu pojawili się więc strażacy, którzy rozstawili poduszkę powietrzną, aby zamortyzować ewentualny upadek.



Około godz. 9:00 legionowscy policjanci udali się do jednego z mieszkań w bloku przy ul. Siwińskiego w Legionowie. Chcieli wykonać czynności operacyjne z zamieszkującym tam mężczyzną w związku z awanturą domową. Mężczyzna wcześniej pokłócił się z zamieszkującą z nim kobietą, której kazał opuścić lokal i nie chciał wpuścić do środka. Kobieta zadzwoniłą na policję i poprosiła funkcjonariuszy o pomoc. Kiedy Ci zjawili się na miejscu mężczyzna oświadczył, że ich nie wpuści, a jak ktoś wejdzie do mieszkania to zrobi tej osobie krzywdę. Policjanci bali się też, że mężczyzna może chcieć skoczyć z okna. Na miejsce wezwano więc posiłki: karetkę pogotowia, pogotowie gazowe oraz trzy zastępy straży pożarnej, która zabezpieczała teren akcji, między innymi rozstawiając poduszkę powietrzną pod oknami mieszkania mężczyzny.

Na miejscu był również policyjny negocjator. Niestety nie udało mu się przekonać mężczyzny do otworzenia drzwi. W związku z tym została podjęta decyzja o ich wyważeniu. Stało się to około godz. 10:45. Kiedy strażacy i policjanci weszli do mieszkania okazało się, że mężczyzna zasnął. Został więc obudzony i przebadany przez lekarzy, którzy zabrali go na badania do szpitala Bródnowskiego.

Policja będzie prowadziła dalsze czynności operacyjne w tej sprawie wyjaśniając jej przebieg i motywy.



/red/

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%