Zamknij
WIADOMOŚCI

Legionowo: Zgłoszenie o pożarze w bloku przy Sowińskiego okazało się fałszywe

Redakcja 08:33, 20.02.2026 Aktualizacja: 08:35, 20.02.2026
Skomentuj Legionowo: Zgłoszenie o pożarze w bloku przy Sowińskiego okazało się fałszywe Zdj. ilustracyjne, źródło: arch. KP PSP Legionowo

W piątkowy poranek (20.02) strażacy zostali wezwani do jednego z bloków przy ul. Sowińskiego w Legionowie. Zgłaszający przekazał, że w mieszkaniu na trzecim piętrze wybuchł pożar, a z lokalu wydobywa się dym. Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej. Ostatecznie alarm okazał się fałszywy.

Jak powiedział w rozmowie z naszym dziennikarzem dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, mł. asp. Kamil Klimaszewski, zgłoszenie o pożarze w bloku przy ul. Sowińskiego wpłynęło do służb o godz. 7:33. Do działań wysłano trzy zastępy strażaków z JRG Legionowo.

Po dojeździe na miejsce zgłoszenie nie zostało potwierdzone. Ratownicy przeszukali mieszkania znajdujące się powyżej i poniżej wskazanego lokalu. Nie stwierdzono oznak pożaru.

Działania straży pożarnej zakończyły się o godz. 7:55.

(Redakcja)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%