Jak udało się dowiedzieć redakcji Portalu Legio24.pl, w niedzielne popołudnie, przy ul. Dąbrowskiego w Legionowie (III Parcela) doszło do ataku z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Osoba poszkodowana w tym zdarzeniu odniosła na tyle poważne obrażenia ciała, że przetransportowano ją do szpitala.
Podkom. Agata Halicka z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie potwierdziła, że doszło do takiego zdarzenia, ale na razie nie są w tej sprawie przekazywane żadne informacje. Policja i prokuratura wydały jednak wspólne oświadczenie. Publikujemy je poniżej:
W niedzielę, około godz. 16:00, przy ul. Dąbrowskiego doszło do ataku z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Osoba pokrzywdzona przebywa obecnie w szpitalu i z uwagi na dobro postępowania i jego etap, w tym momencie nie są przekazywane inne informacje.
- KPP Legionowo, Prokuratura Rejonowa w Legionowie.
Jabłonna: Auto na boku po zderzeniu koło Lidla
Po zdjeciach, mazda nie ustąpiła pierwszeństwa
Set
21:15, 2025-12-21
Jabłonna: Auto na boku po zderzeniu koło Lidla
*%#)!& jest to skrzyżowanie jak nieszczęście zastanawiałem się kiedy tam będzie jakieś *%#)!&
MD
19:03, 2025-12-21
Legionowska policjantka otrzymała wyróżnienie
a o matce wychowującej 3 dzieci i pracującej za 3500netto , i z emeryturą po 60 roku życia w kwocie 1400zł napiszecie też jaka DZIELNA?
Marta
10:36, 2025-12-18
Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki na DW632...
niech szybciej zap..lają
Margo
10:34, 2025-12-18
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz