O planach instalacji monitoringu w tunelu na Bukowcu poinformował Urząd Miasta Legionowo. Jak zapowiedzieli urzędnicy, kamery będą rejestrować przejazdy samochodów przez tunel i „zapamiętywać” tablice rejestracyjne.
Monitoring pełnić będzie więc dwie funkcje. W przypadku kolizji i uszkodzenia przeprawy łatwo będzie zidentyfikować kierowcę i obciążyć go kosztami naprawy. Kamery mają także działać prewencyjnie. Kierujący zbyt wysokimi pojazdami, licząc się odpowiedzialnością, będą tunel na Bukowcu omijać. Na to przynajmniej liczą legionowscy urzędnicy.
::news{"type":"see-also","item":"127217"}
::news{"type":"see-also","item":"122027"}
2025-08-27
Legionowo: Nowe kamery monitoringu do końca marca
2025-05-26
Legionowo: Rozstrzygnęli przetarg na rozbudowę monitoringu
2025-04-30
Sześć firm chce zmodernizować monitoring miejski. Najtańszą ofertę złożyła firma z Legionowa
2025-04-02
Legionowo: Jest przetarg na rozbudowę monitoringu miejskiego. Wiemy, gdzie pojawią się nowe kamery
2024-01-29
Legionowo: Wieloletnie zaniedbania i niedofinansowanie miejskiego monitoringu odbijają się czkawką władzom miasta
Nowa linia kolejowa z Zegrza do Przasnysza. Mieszka...
Mieszkasz blisko linii kolejowej, Grażynka??? Ja tak.. Ziemia drży, fundamenty pękają.. Ogarnij się, Gra żyna
krzysiek
11:55, 2026-04-25
Legionowski szpital WIM czeka rozbudowa. Będzie parking
Ale po co tak duży parking? Czy nie lepiej przeznaczyć te pieniądze na zwiększenie ilości miejsc w szpitalu dla pacjentów?
Yoolca
09:35, 2026-04-25
Dwie kolizje w kilka minut na DK61 w Zegrzu. To samo...
Jedni się zderzyli, a drudzy chcieli pooglądać.
hmm
08:07, 2026-04-24
Tysiące mieszkań w formule SIM. Takie osiedle...
Zimne domy drogo sprzedam
A
16:34, 2026-04-22
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz