Kolejne medale dla legionowskich cheerleaderek

10:20, 17.03.2024 Redakcja Aktualizacja: 10:46, 17.03.2024
Skomentuj Kolejne medale dla legionowskich cheerleaderek, fot. BDS Kolejne medale dla legionowskich cheerleaderek, fot. BDS

Legionowskie cheerleaderki ponownie nie zawiodły swoich kibiców. Z odbywających się w sobotę (16.03) zawodów w Garwolinie przywiozły kolejne medale.

W sobotę w Garwolinie odbył się XX Otwarty Mazowiecki Turniej Cheerleaders  z cyklu Grand Prix Polski Cheerleaders PSCH. W rywalizacji brali udział zawodnicy z całej Polski, w tym duety z Tanecznego Klubu Sportowego Brothers Dance Studio.

Legionowiankom poszczęściło się i bez problemu zajęły one miejsca na podium. Liwia Pielach i Natalia Mieszkowska zdobyły złoty medal, natomiast Michalina Lewak i Julia Wierzchowska srebrny.

Kolejne medale dla legionowskich cheerleaderek, fot. BDS

Z kolei Milena Galicka i Magdalena Terakowska startując w konkurencji Pom Dance Elite Junior Młodszy zajęły drugie miejsce.

Garwolińskie zawody były rozgrzewką przed zmaganiami podczas kwietniowych Mistrzostw Polski  Cheerleaders.