Zamknij
REKLAMA

Legionowo: Prezent dla maluchów. Dwie nowe tablice interaktywne trafiły do Przedszkola Miejskiego nr 14

14.28, 19.01.2023 Redakcja Aktualizacja: 14.28, 19.01.2023
Skomentuj Tak przedszkolaki bawią się nowymi tablicami, fot. UM Legionowo
REKLAMA

Przedszkole Miejskie nr 14, znajdujące się w tym samym budynku co Szkoła Podstawowa nr 4 w Legionowie otrzymało od miasta dwie tablice interaktywne. Urządzenia pomogą lepiej poznawać maluchom otaczający ich świat. O zakup tablic dla placówki wnioskowało dwóch miejskich radnych.

Jak czytamy w komunikacie Urzędu Miasta Legionowo, tablice pojawiły się w placówce już kilka dni temu. Przedszkolaki z nowego prezentu są zadowolone, czemu wyraz dały podczas spotkania z przedstawicielami Rady Miasta i zastępcą prezydenta miasta, Piotrem Zadrożnym w środę, 18 stycznia.

Systematycznie w tego typu urządzenia doposażamy nasze placówki oświatowe. Tym razem to radni złożyli wniosek, aby do przedszkola, do tych najmłodszych dzieci trafiły takie tablice interaktywne. Będą one służyć zarówno procesowi edukacji, bo takie elementy są w programie opieki i nauczania przedszkolnego, ale i do zabawy. Dzisiaj widzieliśmy jak świetnie i jak szybko takie maluszki potrafią nauczyć się obsługi tego typu urządzeń i bawić się, chociażby rysując. Mam nadzieję, że tablica będzie doskonale służyć placówce i dzieciom.

– mówi zastępca prezydenta Piotr Zadrożny.

Z prośbą o zakup tablic zwróciło się we wrześniu do ratusza dwoje radnych - Marcin Smogorzewski i Paweł Głażewski, obaj z klubu radnych Porozumienie Samorządowe, wspierającego prezydenta Smogorzewskiego.

Przedszkole Miejskie nr 14 liczy 5 oddziałów, w których opiekę ma zapewnioną 126 najmłodszych mieszkańców Legionowa.

(Redakcja)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%