Zamknij
REKLAMA

IŁ Capital bez płynności finansowej. Co dalej z klubem siatkarskim Legionovia?

16.44, 17.01.2023 Redakcja Aktualizacja: 22.31, 17.01.2023
Skomentuj Siatkarki IŁ Capital Legionovia Legionowo. Fot. facebook.com/Legionovia
REKLAMA

Czarne chmury zawisły nad Klubem Sportowym Legionovia. Siatkarki mogą wycofać swój udział z Tauron Ligi. Wszystko przez brak pieniędzy z Polskiej Organizacji Turystycznej oraz zapaść finansową sponsora - IŁ Capital, który wypowiedział legionowskiemu klubowi umowę sponsorską.

W poniedziałek (16.01) zarząd spółki Legionovia S.A. opublikował alarmujące oświadczenie. Czytamy w nim, że w piątek, 13 stycznia wypowiedziana została umowa sponsorska zawarta pomiędzy Legionovia S.A. a IŁ Capital Igor Łukasik. Powodem jest brak płynności finansowej IŁ Capital.

Jak czytamy w komuniakcie Legionovii, Igor Łukasik "oświadczył, że nie przeznaczy w obecnej chwili żadnych środków finansowych na funkcjonowanie spółki (Legionovia S.A. - przyp. red)".

Tauron Liga bez Legionovii?

Wobec rozwiązania, planowanej do 2024 roku umowy sponsorskiej oraz braku pieniędzy z POT na promocję Polski poprzez udział w europejskich pucharach, zarząd Legionovii analizuje aktualną sytuację finansową spółki i rozważa dalsze niezbędne działania, w tym możliwość wycofania zespołu z rozgrywek Tauron Ligi.

 

(Redakcja)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%