Zamknij
REKLAMA

Legionowo: Brązowy medalista odwiedził uczniów PZSiPS

06.17, 22.10.2022 Redakcja
Skomentuj Kamil Otowski z uczniami PZSiPS w Legionowie, fot. Starostwo Powiatowe w Legionowie
REKLAMA

Kamil Otowski, brązowy medalista Mistrzostw Świata 2022 roku, które odbyły się na Maderze był gościem Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych, mieszczącego się w Legionowie. Sportowiec odwiedził uczniów na zaproszenie Fundacji Promień Słońca.

Kamil Otowski to utalentowany sportowiec. Poza brązem Mistrzostw Świata ma w domu 2 kartony innych medali oraz bardzo długą listę osiągnięć.

To wspaniały człowiek, który zaszczycił nas swoją obecnością i podzielił się dużą wiedzą na temat funkcjonowania z niepełnosprawnością, pojawiającymi się trudnościami w karierze zawodowej, sposobach radzenia sobie w takich momentach. Zapalił nas swoim duchem każąc zawsze wierzyć w siebie, nigdy się nie poddawać i nie bać walczyć o marzenia.

 - powiedziała psycholog szkolny Emilia Kwiatkowska

Kamil omówił z uczniami PZSiPS zasady fair play w sporcie i wskazał ich ogromne znaczenie w życiu codziennym. Opowiedział także o wpływie zdrowej diety, zdrowym trybie życia, uprawianiu sportu na zdrowie psychofizyczne. 

Niezwykły gość przekonywał uczniów do pracy nad sobą i korzystania jak najwięcej z terapii i edukacji. Stąd też opowieść o studiach na dwóch kierunkach. O ciężkiej pracy na treningach i o tym, że porażki są drabiną do sukcesów. 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%