Zamknij
WIADOMOŚCI

Legionowo: Węzeł przesiadkowy na os. Młodych już gotowy

Redakcja 11:14, 23.09.2022 Aktualizacja: 03:39, 26.10.2025
Skomentuj Legionowo: Węzeł przesiadkowy  na os. Młodych już gotowy Węzeł przesiadkowy na os. Młodych w Legionowie. Fot. Legio24.pl

Węzeł przesiadkowy na legionowskim os. Młodych jest już gotowy - poinformował Urząd Miasta. W najbliższy poniedziałek (26.09) zostanie oficjalnie oddany do użytku. Tym samym kursujące przez teren osiedla autobusy wrócą na swoje stałe trasy.

Zmiana w komunikacji miejskiej obejmie linie 731 oraz L10. Autobusy, kursujące dotąd zmienionymi trasami wrócą na pętlę znajdującą się przy pawilonie handlowym.

Kursowanie linii 731 i L10 odbywać się będzie według zaktualizowanych rozkładów jazdy. Można je znaleźć na stronie internetowej wtp.waw.pl

Jak zmieniła się pętla na os. Młodych w Legionowie?

[FOTORELACJA]2162[/FOTORELACJA]

W ramach inwestycji została wykonana modernizacja powierzchni zatok, peronów i wiat, miejsc postojowych dla pojazdów i rowerów. Wybudowane zostało także nowe oświetlenie. 

Drogowcy przebudowali również kanalizację deszczową. Ważnym elementem inwestycji była także budowa stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz toalety. Koszt wykonanych prac to prawie 2,5 mln zł.

Przebudowa pętli trwała od 6 kwietnia br. i pierwotnie miała zakończyć się w lipcu. Wykonawca wystąpił jednak o wydłużenie terminu zakończenia prac. Pisaliśmy na ten temat w Legio24.pl

[ZT]117214[/ZT]

[ZT]116029[/ZT]

Nie tylko os. Młodych

Węzeł przesiadkowy na os. Młodych nie jest jedyną tego typu inwestycją w Legionowie. Podobny powstał również na terenie starej pętli przy ul. Sowińskiego. W tym przypadku realizacja inwestycji powinna się definitywnie zakończyć w październiku.

 

[ZT]116237[/ZT] [ZT]116402[/ZT]

(Redakcja)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Remont przewodu DN800 do „Czajki” coraz bliżej

Proszę o informację: na jaki czas ta metoda da gwarancję skuteczności i sprawności??? 50 mln z gwarancją na jaki czas?

Marek

20:27, 2026-02-28

Legionowo: Radni zgodzili się na nowy blok. Czterdzie..

Ale jak to ? Mieszkania komunalne są dla biedaków, to skąd ci biedacy mają pieniądze na auta, dla których chcą mieć parking koło bloku?

Gruby Benek

19:42, 2026-02-27

DK61 opóźni rondo przy PKP Piaski?

Na tej DK61 nic się nie dzieje i wątpię aby oddano ją w tym roku ,mam wrażenie że władze nie mają nad tą inwestycją pieczy i czy są jakieś kary umowne za przekroczenie terminu oddania bo jeśli są to znikome ,jak zamkną Nowodworską to współczuję ludziom z Wieluszewa przejazd będzie horrorem a kolejki z Serocka to jakaś kpina z mieszkańców

Solo777

15:18, 2026-02-27

Rusza remont przejścia podziemnego przy dworcu

Apeluję o zmianę, a raczej o powrót do normalności, jeśli chodzi o wyświetlanie informacji na ekranach i tablicach świetlnych, odnośnie opóźnień pociągów. Proszę o niewyświetlanie jak od pół roku, że "trwają testy dynamicznej informacji pasażerskiej", bo NIKOGO to nie interesują. Testujcie sobie do woli, ale jak pasażerowie się zastanawiają na który peron się udać to muszą wiedzieć za ile przyjedzie dany pociąg, a nic nie wnoszące komunikaty powodują, że jedyna ważna informacja która powinna być wyświetlana w tym miejscu jest często długo niewidoczna. Czy ktoś w Waszego portalu może podjąć ten temat? Na fb na grupie Legionowskiej odzew był duży i każdy popiera naprawę tej sytuacji.

Łukasz

10:18, 2026-02-27

0%