Zamknij
REKLAMA

Legionowska cukiernia jedną z najlepszych na świecie

10.25, 22.09.2022 Redakcja
Skomentuj Michał Brodzik i Agata Brodzik, założyciele piekarni Brodzik Naturalnie. Fot. fb / Brodzik Naturalnie
REKLAMA

Jedna z małych, legionowskich piekarni znalazła się na liście najlepszych cukierni na świecie. Chodzi o najnowszy ranking La Liste 2022 tworzony przez byłego francuskiego dyplomatę, dziennikarzy i krytyków kulinarnych. O ogromnym wyróżnieniu dla legionowskiego przedsiębiorcy poinformował dziennik Rzeczpospolita.

Jak donosi Rzeczpospolita, rodzinna firma “Brodzik Naturalnie”, mieszcząca się przy ulicy Warszawskiej w Legionowie znalazła się na prestiżowej liście najlepszych cukierni świata La Liste 2022. 

Fot. fb / Brodzik Naturalnie

W manufakturze możemy zakupić wyroby cukiernicze, wykonane wyłącznie z ekologicznych produktów, w zgodzie z naturą, a także chleb z różnych rodzajów mąki, wykonane metodą rzemieślniczą.

Brodzik Naturalnie to piekarnia, która szczyci się pieczeniem prawdziwego chleba. Właściciele używają naturalnego zakwasu własnej roboty, ekologicznych mąk ze starych odmian zbóż - samopszy, płaskurki, krzycy, orkiszu i tylko naturalnych dodatków, słonecznika, siemienia lnianego, kminku, itp.

Nie używają zaś dzisiejszej pszenicy, konserwantów, przyspieszaczy ani polepszaczy. Bazują na produktach pochodzących wprost od natury.

Legionowska piekarnia “Brodzik Naturalnie” znalazła się w ogólnym zestawieniu na 3. pozycji najlepszych cukierni w Polsce.

Miejsce na podium daje jej również tytuł jednej z najlepszych na świecie.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%