Sobotnia (11.06) impreza, zorganizowana przed gmachem IŁ Capital Areny Legionowo, rozpoczęła się już o godz. 14:15 spektaklem dla najmłodszych. Godzinę później na scenie pojawili się lokalni artyści. Uczestnicy imprezy mogli zobaczyć i posłuchać między innymi: uczniów dwóch szkół muzycznych - Yamaha i E.P. Gubała oraz zespołów Belcanto z Miejskiej Biblioteki Publicznej i Soprano z Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Swoje umiejętności wokalne zaprezentował również chór młodzieżowy Progresja, a także polsko-ukraiński zespół Dwa Kolory z Miejskiego Ośrodka Kultury.
Nie da się ukryć, że największym zainteresowaniem cieszyły się jednak występy muzycznych gwiazd. Najpierw - o godz. 18:30 - na scenie pojawił się widowiskowy Michał Szpak. Wokalista zaprezentował legionowskiej publiczności doskonale znane własne piosenki oraz kilka coverów.
Następnie, o godz. 20:30, swój koncert rozpoczęła Kasia Nosowska. Rockowe brzmienia jej utworów rozgrzały publiczność, która często śpiewała je wraz z piosenkarką.
(dalsza część tekstu pod galerią)
[FOTORELACJA]2117[/FOTORELACJA]
Dni Legionowa to jednak nie tylko muzyka, ale również wiele atrakcji towarzyszących. Dla dzieci zorganizowano park “dmuchańców”, było także “Legionowo w miniaturze”, czyli promocyjne namioty lokalnych firm i instytucji.
Każdy chętny mógł także skorzystać z oferty licznie rozstawionych punktów gastronomicznych. Można było dobrze zjeść i - jak to ujął prowadzący imprezę Rafał Adamczak - uzupełnić elektrolity.
Nieporęt: Radni rozpatrzą skargę na wójt
Skandal co się wyprawia w Nieporęcie. Narzekaliśmy na Mazura, ale Powała jest jeszcze gorsza robi co chce nie patrząc na zdanie mieszkańców. 500 podpisów pod petycją, ponad 150 pism - uwag mieszkańców do projektu miejscowego planu wszystko zostało odrzucone jako niezasadne! nawet jeden nie został uwzględniony czy też przedyskutowany! Plan miał zostać jeszcze raz wyłożony do dyskusji o czym zapewniała Pani Wójt na zebraniu wiejskim, ale oczywiście tego nie zrobiono idąc dalej za ciosem. Pani Wójt chyba wyczuwa że to jej jedyna i ostatnia kadencja i ciśnie po przysłowiowych trupach do celu! Skandal ! Mieszkam tu z rodziną od dziada a czegoś takiego to jeszcze nie było !
Betti
15:18, 2025-11-03
Legionowo: Dużo rezygnacji z Edukacji Zdrowotnej
Dziwne tezy we wstępie tego artykułu, przecież napewno Pan Trzaskowski nie jest rodzicem, któremu nie zależy na zdrowiu dzieci i ma tak twardy kręgosłup moralny że żadne przekazy płynące z ambon go nie złamią - a może jednak jest inaczej przecież swoje dzieci wypisał?
Boolo
08:25, 2025-11-02
Nie płacił alimentów - trafił za kraty na ponad...
Źle mu nie będzie. Odpocznie sobie. Polskie zakłady karne to sanatoria. Darmowy catering pod drzwi, lekarze na miejscu. Nawet ksiądz...
Erka
09:58, 2025-11-01
Zakaz alkoholu na stacjach? Branża: „Część stac...
To dobrze, że pewne stacje upadną, inne będą więcej zarabiały na paliwach. Rynek wszystko wyprostuje.
Dominika
17:21, 2025-10-31
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz