Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Mechanik samochodowy Legionowo Praca *Od zaraz * atrakcyjne warunki

Data dodania: 2024-09-29 12:01:39 ID: 494

881 Pokaż numer [email protected]

Warsztat Turbo Żółw Auto Serwis w Legionowie, OD ZARAZ poszukuje Mechaników.
Zapewniamy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, na dobrych warunkach płacowych.

Oferujemy:
- umowę o pracę na cały etat (płatny urlop i inne świadczenia)
- atrakcyjne warunki: podstawa od 4 000 do 7 000 zł netto (w zależności od umiejętności i doświadczenia) + premie + dodatki (płatne nadgodziny)
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych
- wynagrodzenie zawsze na czas
- możliwości rozwoju - szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
- pracę na narzędziach dobrej jakości, na bieżąco wymienianych i uzupełnianych w zależności od potrzeb - dostępne oprogramowanie warsztatowe, oryginalne i na bieżąco aktualizowane (autodata, launch, delphi)
- dogodne warunki pracy (ogrzewane pomieszczenia warsztatowe i socjalne; pomieszczenie socjalne z szafkami, kabiną prysznicową, stołem, mikrofalą i ekspresem do kawy; woda, kawa, herbata, mleko i cukier dostępne bez limitu)
- miłą atmosferę

Zadania:
- diagnozowanie przyczyn usterek
- określenie zakresu naprawy
- usuwanie usterek i kontrolowanie jakości naprawy
- obsługa narzędzi warsztatowych
- dbanie o ład i porządek w miejscu pracy
- współpraca z innymi pracownikami serwisu

Oczekujemy:
- umiejętności diagnozowania przyczyn i usuwania usterek, określenia zakresu naprawy, kontrolowania jakości naprawy
- umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych
- umiejętności pracy samodzielnej jak i zespołowej
- punktualności i zaangażowania

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny na nr – 881 009 000, sms „mechanik” – oddzwonię, przesłanie CV na maila: [email protected] , lub zapraszamy bezpośrednio do warsztatu.