Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Mechanik / utrzymanie ruchu * ATARKCYJNE warunki* międzynarodowa firma

Data dodania: 2022-08-24 15:03:40ID: 50

882Pokaż numer[email protected]

Chciałbyś pracować u jednego ze światowych liderów na rynku międzynarodowym? Zagadnienia z zakresu pneumatyki, mechaniki lub pokrewne nie są Ci obce? Prześlij swoje zgłoszenie!
Poszukujemy Mechanika.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u klienta
- ATRAKCYJNE wynagrodzenie (podstawa + premia miesięczna + premia kwartalna)
- bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dodatkowa premia świąteczna oraz paczki świąteczne, ubezpieczenie grupowe i inne)
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, u jednego ze światowych liderów na rynku międzynarodowym

Zadania:
- wykonywane zadań związanych z utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń i instalacji zakładu produkcyjnego
- bieżące usuwane awarii
- współpraca z operatorami produkcji, w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyn

Oczekujemy:
- znajomości zagadnień z zakresu pneumatyki, hydrauliki i mechaniki maszyn
- umiejętności pracy z dokumentacją techniczną
- umiejętności analizowania przyczyn usterek i zapobiegania im
- mile widziane wykształcenie zawodowe/techniczne o profilu mechanika, automatyka lub elektromechanika oraz doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, w zakładzie produkcyjnym

Miejsce pracy: Michałów-Reginów

Jesteś zainteresowany/a? Prześlij zgłoszenie za pośrednictwem formularza:
https://randstad.link/mechanik/aplikuj lub skontaktuj się telefonicznie - 882 436 317. Chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia ? nr wpisu 47