Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Elektryk*ATRAKCYJNE warunki*międzynarodowa firma*stała praca

Data dodania: 2022-08-24 13:16:54ID: 48

882Pokaż numer[email protected]

Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Posiadasz wiedzę z zakresu elektryki? Prześlij swoje zgłoszenie!
Poszukujemy Elektryka.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio u klienta
- ATRAKCYJNE wynagrodzenie (podstawa + premia miesięczna + premia kwartalna)
- bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dodatkowa premia świąteczna oraz paczki świąteczne, ubezpieczenie grupowe i inne)
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, u jednego ze światowych liderów na rynku międzynarodowym
- pracę w systemie 4-brygadowym (możliwa docelowa praca w systemie 3-zmianowym)

Zadania:
- obsługa i naprawa instalacji elektrycznych
- wykonywanie prac konserwacyjnych
- analiza przyczyn usterek
- wykonywanie prac montażowych

Oczekujemy:
- umiejętności czytania schematów elektrycznych
- posiadania uprawnień SEP min. do 1kV
- umiejętności posługiwania się urządzeniami pomiarowymi
- mile widziane wykształcenie zawodowe/techniczne o profilu elektrycznym
- mile widziane doświadczenie jako elektryk w przemyśle

Miejsce pracy: Michałów-Reginów

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij zgłoszenie poprzez formularz:
https://randstad.link/elektryk/aplikuj lub skontaktuj się z nami telefonicznie - 882436317. Chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia ? nr wpisu 47