Zamknij
REKLAMA

Legionowskie przedszkola w wakacje. Kiedy zapisać dziecko?

06:00, 04.04.2022 | Redakcja
Skomentuj Zdjęcie poglądowe, fot. pixabay.com
REKLAMA

W kwietniu ruszają zapisy najmłodszych dzieci na wakacyjne turnusy w placówkach przedszkolnych, prowadzonych przez Urząd Miasta Legionowo. Zapisy będą prowadzone głównie w formie on-line. Wyjątek przewidziano dla osób, które nie posiadają komputera lub dostępu do Internetu. 

W lipcu i sierpniu dyżury prowadzić będzie w sumie 11 miejskich przedszkoli, ale nie wszystkie jednocześnie. Każdy z turnusów trwać będzie 2 tygodnie. Urząd Miasta Legionowo opublikował harmonogram wakacyjnej działalności placówek. Wygląda on następująco:

  • Termin od 1 lipca do 15 lipca - Przedszkola Miejskie nr 2, 7 oraz 11
  • Termin od 18 lipca do 29 lipca - Przedszkola Miejskie nr 3, 5, oraz 10
  • Termin od 1 sierpnia do 12 sierpnia - Przedszkola Miejskie nr 1 oraz 12
  • Termin od 16 sierpnia do 31 sierpnia - Przedszkola Miejskie nr 6, 9 oraz 14

Jak zapisać dziecko do przedszkola na wakacje?

Zapisy dzieci na wakacyjne dyżury w przedszkolach miejskich w Legionowie rozpoczynają się 20 kwietnia o godz. 9:00, a kończą 29 kwietnia o godz. 16:00.

Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko powinni skorzystać z formularza dostępnego na specjalnej stronie internetowej - link TUTAJ. Osoby, które nie posiadają w domu komputera lub dostępu do internetu mogą zapisać dziecko osobiście. W tym celu pobierają wniosek w przedszkolu, wypełniają go odręcznie i po podpisaniu składają w przedszkolu pierwszego wyboru. Informacje zawarte we wniosku wprowadza do systemu informatycznego dyrektor lub upoważniony pracownik przedszkola.

O tym, czy dziecko zostało przyjęte rodzice dowiedzą się 30 maja. Wtedy też placówki podadzą do publicznej wiadomości listę wolnych miejsc - o ile po przeprowadzeniu rekrutacji takie będą jeszcze dostępne.

Gdzie znajdę szczegółowe informacje?

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów dzieci na wakacyjne turnusy w legionowskich przedszkolach znaleźć można na stronie internetowej Urzędu Miasta Legionowo, link TUTAJ.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%